Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ezt több mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt több mint barátság, vagy ne képzeljek bele többet? Légyszi kort és nemet is írjatok. (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy edzőtársam, akivel már lassan 2 éve ismerjük egymást. Edzésen találkoztunk, együtt szoktunk hazamenni, mivel elég közel lakunk egymáshoz.

Néha csak úgy random megfogja a kezemet és összekulcsolt kézzel sétálunk tovább, néha búcsúzás képpen ölelés is van.

Facebookon nem igazán tartjuk a kapcsolatot, hogy őszinte legyek semennyire, így edzésen kívűl nem is találkozunk/beszélünk. Általában közel áll hozzám, szinte összeér a vállunk, vagy amikor ülünk, akkor a lábunk. Beleszagol a nyakamba, amikor társaságban beszélgetünk és mond valamit az én reakciómat nézi először, már az edzőnk is cukkol minket és többen is rákérdeztek, hogy van-e köztünk valami, illetve együtt vagyunk-e. Mégsem történik semmi, pedig szerintem én elég nyitott vagyok ilyen szempontól és célozgattam is, hogy tetszik, de nem úgy konkrétan. Alapvetően

rendes srác, bár azt nem tudom, hogy más lányokkal hogyan viselkedik. Velem kedves, viccesen piszkálódik. Azt is felajánlotta, hogy majd hazavisz suliból, ha meglesz a kocsija, bár ez csak egy szimpla baráti felajánlás.

Viszont lehet, hogy nem fogok többet edzésre járni és úgy érzem, hogy

akkor többet találkozni és beszélni sem fogunk.


Szerintetek ez mi és mit tudok tenni annak érdekében, hogy kiderítsem rákérdezés nélkül?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


16/L



2015. dec. 15. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltudnad sorolni, hogy hogy kozelitettel mar ra arra hogy neked o tetszik?:)
2015. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele arról, hogy nem biztos, hogy fogsz edzésre járni a későbbiekben és figyled a reakcióját. Aztán hozd fel neki, hogy ennek ellenére még beszélgethetnétek, hiszen mindig jól érzitek magatokat. Ebből következik, hogy 1-2 szót beszélgetsz vele neten keresztül, illetve találkozót egyeztettek. Ha egy picit határozottabban éreztetnéd vele, akkor szerintem bátrabban viselkedne, hiszen ennyiből úgy tűnik, hogy nem vagy esélytelen nála. Sok sikert! :) (17/F)
2015. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, inkább apróbb gesztusokkal próbáltam kifejezni, mint például egy ölelés, éreztetem vele, hogy szeretek vele lenni, tudom ezek nem túl konkrét dolgok, de másokkal nem így viselkedek, legalábbis fiú baráttal nem. Mondjuk volt olyan is hogy tőle kértem tanácsot úgymond saját magához, mert megkérdeztem hogy ő mit tenne egy olyan helyzetben ha valaki tetszene neki, stb. és akkor vissza is kérdezett, hogy csak nem ő az, én pedig ilyen poénos hangnemben mondtam, hogy dee, honnan tudtad. Az picit ciki volt, de így elé állni és elmondani neki, az azt hiszem nem rám vallana, na meg ahhoz bátorság is kell.

Második komizó, ez jó ötlet, remélem jól fog elsülni a beszélgetés. Itt talán nem is a bátorságon van a hangsúly, mert ahogy én észreveszem még ő sem tudja mit akar. Eléállni és megkérdezni, az kissé meredek lenne, na meg benne van a kockázat, hogy én értettem félre mindent. Vagy ezek nem félreérthető dolgok? Mert szerintem nem így viszonyulunk egy baráthoz.

Köszönöm a válaszokat!:)

2015. dec. 18. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A "viccesen piszkálódik" szerintem jellemző viselkedés olyan esetben, ha tetszik valaki. Szerintem a mai srácok inkább ezt csinálják, mint dicsérgetnek, bókolnak. Szóval ez szerintem jelként értelmezhető. A felajánlás is kedvesség, szintén pozitív. A többi, a kontaktok, az, hogy figyeli a reakciódat, és az kommentben említett rákérsezés (mikor önmagával kapcsolatban kérted a tanácsát) is lehet utalás. 1-1 ilyen dolog önmagában még nem feltétlenül tekinthető jelnek, viszont így összességében azt hiszem kezelheted úgy, hogy tetszel neki. (#2 voltam)
2015. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm!:)
2015. dec. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!