Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek még a szerelemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek még a szerelemben? Van köztetek olyan aki nem? 15/L

Figyelt kérdés
Nekem sajnos még senki sem tudott adni olyat, és senki sem szeretett még igazán..Kezdem azt hinni hogy a szerelem nem is létezik.
2015. dec. 14. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hidd el van, csak még nem talált meg. Még ha én mondanám ezt 18 évesen, de te még csak 15 éves vagy! Előtted van még rengeteg új élmény, az élet java. Idővel mindenki megtalálja a párját.
2015. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

15 éves vagy az isten szerelmére! Mi az, hogy "még"?

Majdnem 17 voltam, amikor először összejöttem egy sráccal. Előtte mèg beszélni sem mertem a fiúkkal.

Vele tapasztaltam meg mindent először, a szerelmet is.

De van, akinek ez csak 20 éves kora körül jön el, na és? 15 évesen hova sietsz? Majd jönni fog a fiú és az érzés is, ha nem számítasz rá, nem kell erre rágörcsölni, ráérsz.

2015. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi 17 vagyok és én még nem is jártam senkivel xd
2015. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem

Csak egy pár biokémiai reakcióhalom vagyunk és ez csak a párzási ösztön

2015. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 szintén és szintén:D Kérdező: ne veszítsd el a hitedet csak azért mert pár 14 éves fiú nem volt képes kiváltani belőled mély érzelmeket! Lehet hogy holnap találkozol majd az első szerelmeddel, lehet egy év múlva de még az is megeshet hogy már ismered. Ne idegeskedj, minden eljön a maga idejében.:)
2015. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4 azért egy kicsit többek vagyunk ennél, és kíváncsi lennék ki ment át úthengerrel a szíveden hogy így nyilatkozzál:D

#5 voltam

2015. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senki

Még...

2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De én elsősorban nem a kapcsolatra gondoltam, hanem magára az érzésre.

Tudom, kicsi vagyok még, de a legtöbben ebben a korban az igazán szerelmesek, és szerintem ez a korosztály is pontosan tudhatja és érheti ezt az egészet..

2015. dec. 14. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
No, a mindennapi tragédia mára is kipipálva.
2015. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a szerelem egy szarság.

Üdv, egy sorstárs. 16/F

2015. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!