Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok, 3 évig együtt voltam a volt barátnőmmel és 1 éve szakítottunk. A mai napig nagyon szeretem de Ő már csak barátilag. Nem tudom elfelejteni sírok is mostanság megint miatta. Van új barátja és engem ez pl nagyon zavar. Miért nem tudom elfelejteni? Mit kéne tennem? Bármit megtennék érte. Szerintem ez nem egészséges már.
2015. dec. 13. 10:29
 1/2 NeymarjrLau ***** válasza:
Nem bírsz túllépni rajta:/ keress magadnak valaki mást, rendezd magadban a dolgokat. Annyi mindenki van még, akivel összejöhet. Ennek így kellett lennie, ő is talált mást, te is fogsz. Ne pazarold az időd, hogy ezen siránkozol, inkább cselekedj, lásd meg a dolgok jó oldalát!
2015. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem vagyok biztos abban sem, hogy elakarom e engedni. Annyira bonyolult ez az egész..
2015. dec. 13. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!