Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami nem oké köztünk azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem oké köztünk azt hiszem! Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
A barátommal fél ève vagyunk együtt. Nagyon szeretem gyengèd kedves aranyos. De szoktam azt érezni hogy semmit nem érzek iránta s van amikir imàdom. Nem tudom ez mi. mit kezdjek vele :( Nem tudom vele veszitsem el mertvan amikor ugy erzem higy vele akarom van amikor nem :(

2015. dec. 12. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

lehet, hogy riktábban kellene együtt lennetek, de akkor tartalmasabban tölteni az időtöket. nem az az igazi érték, hogy mennyit vagytok együtt, hanem hogy amikor együtt vagytok, akkor hogyan töltitek az időt és hogy mit éreztek egymás iránt, amikor külön vagytok. a kevesebb néha több.


esetleg érdemes lehet azt is pontosabban dokumentálnod, hogy mikor, milyen időközönként, milyen programok idején, vagy mi mástól függhet, hogy mikor mit érzel iránta. írj naplót róla, hogy mikor mit csináltok és mikor mit érzel. az sem árt, ha más, a kapcsolaton kívülálló dolgokat is leírsz, mert könnyen kiderülhet, hogy nem is belső, hanem külső tényezők befolyásolják a dolgot. akár iskolai történések, hangulat a barátokkal, menstruációs ciklus, vagy bármi más.


azt mondod, hogy ami eddig volt az valamiért nem (vagy nem mindig) az igazi. először próbáljatok meg változtatni azon, ahogyan töltitek az időt, amennyit találkoztok. aztán ha ez sem sikerült rendbe tenni az érzéseiteket, akkor lehet érdemes máshol keresni a hibát - péládul abban, hogy vajon szeretitek-e egymást.

2015. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi. Sokat segített:)
2015. dec. 18. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!