Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek ez az ajándék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek ez az ajándék tetszene?

Figyelt kérdés
évfordulónk les és valamit kettőnkről akarok adni ami tényleg rólunk szól és nem pedig sablon ajándékot. Van egy ismerősöm és nagyon tehetségesen rajzol. Arra gondoltam hogy az egyik közös képünket kinyomtatom és azt lerajzolja az ismerősöm A/4-es méretben vagy esetleg nagyobban. Azért képről mert nem akarom hogy barátom megtudja és hogy meglepetés legyen
2015. dec. 11. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyen ajándékok a lányoknak valók.
2015. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyenben gondolkodsz akkor az legyen a meglepetés, hogy elmentek a barátodhoz és élőben rajzol le benneteket.


23/F

2015. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy hasonló típusszámmal rendelkező Audit vegyél neki, hidd el, tetszene neki:D
2015. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat :)
2015. dec. 11. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

hm.. Miket szokott csinálni?

Játszik játékokat?

Tudd meg mi a kedvenc játéka vagy karaktere és rajzoltasd azt le. Szerintem sokkal kellemesebb meglepetés és ha szétmentek, akkor se kell kidobni :)

Kedvenc zenekara?

Próbálj meg keresni egy eredeti album lemezt a neten, nem túl drágák, lehet olcsón is venni vagy a logójukat rajzold le :)


Sokáig tudnám még ezeket sorolni. Mint egy fiú, ezeknek sokkal jobban tudnék örülni. De hát ez én vagyok. Lehet, hogy a barátod meg pont a közös képnek örülne.

19/F

2015. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!