Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez egy lány számára?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most lettem 9. Osztályos és új osztálytársaim lettek.Az egyik nap az egy lány akivel eddig még nem ismerkedtem/beszéltem annyit, egyre többet kezdtem el beszélni mivel raláltunk egy közös pontot(az egyik tantárgy) és egyre többet beszéltünk ,nevettünk egymással.Az nap délután az egyik órán egyedül ült és megkérdezte hogy nem e ülök mellé, hogy ne legyen egyedül.Persze én mellé ültem és egyre többet nevettünk,beszélgettünk és közben végig egymás szemébe néztünk.Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mit érezhet,érezhetett.Ti voltatok már hasonló helyzetben és ha igen mi történt akkor ? 16/F

2015. dec. 11. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én véleményem: Gondolom örült, hogy lett egy új haverja, hogy jól kijöttök egymással.

Másrészt az hogy egymás szemébe néztek, még nem feltétlenül jelent semmit.;)

Amire irányul a kérdésed: Ha neked tetszik a csajszi, akkor kedveskedj neki, de először még ne éld bele magad nagyon a dologba!;)

2015. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen én is így gondolom :) Légyszi még írhatok mindenki véleményére kiváncsi vagyok :)
2015. dec. 11. 17:57
 3/8 A kérdező kommentje:
*írjatok
2015. dec. 11. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert! ~ első voltam :)
2015. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia :). Szerintem kialakulhat egy jó fiu-lany barátság. Ha egy tanácsot meghallgatsz: Hazinyúlra nem lövünk ;). Ha érted, higy mire célzok.
2015. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, úgy látom félreértettétek én nem mondtam hogy össze jönnék vele :) Én csak az érzésit kérdeztem hogy ő mit gondolhat én nem mást nem mondtam :D
2015. dec. 11. 19:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Légyszives, még várom a válaszokat.
2015. dec. 12. 08:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindig jó egy fiú barát. Lány vagyok és vannak haverjaim az ellentétes nemből, és sose gondoltam arra hogy esetleg több is lehetne, mert egyikünk se tette ezt.. lehetőséggé. Egyszóval mindannyian éreztettük valamilyen módon hogy ez csak barátság. Szerintem ha te is megteszed ezt akkor nem lehet félreértés és a lánynak van egy úgy haverja.:D
2015. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!