Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, létezik ilyen? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, létezik ilyen? (lent)

Figyelt kérdés
Ha tetszik nektek egy lány, de féltek neki elmondani, mert a lány kicsit zárkózott és mikor bemegy a csak a terembe azt csak ti veszitek észre és nézitek egy pillanatra, de utána lesütitek a szemeteket. Meg minden teremben próbáltok mögé ülni, hogy a közelében legyetek. Meg a kéztartása hasonló/ugyanolyan, mint a lányé. Meg nem is nagyon szól a lányhoz meg, mert momdjuk fél. Ti csináljátok ezeket vagy ezek nem is jelentenek semmit?

2015. dec. 11. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ne csinálnánk. Énis ilyen helyzetben vagyok, csak a lány nem az osztálytársam, igy a termes rész kimarad, csak a nézés marad :D Egyébként azt, hogy csak én veszem észre a lányt igaz lehet, mert bárhol vagyok a suliban automatikusan mindenféle tudatosság nélkül ránézek ha a közelembe van, ha mögöttem van akkor is valahogy megérzem hogy ottvan :)
2015. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha valaki kb leutánozza a mozdulatodat, akkor tudat alatt teszi és szimpátiát jelent :)


de ezt persze nem 1 alkalomra kell alapozni :)

2015. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!