Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » MIt tegyek, ha teljesen rám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek, ha teljesen rám van mászva?

Figyelt kérdés
Ritka de nem én akartam felszedni.. Teljesen rám van mászva, de nem jön el velem sehova:D Amúgy tudomást sem veszek róla mert szerintem szórakozik. Amúgy bírnám meg minden de tuti szórakozik szóval hagyom.
2015. dec. 10. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatnál egy esélyt. Mert ott a lehetőség hogy nincs igazad abban hogy szórakozik.
2015. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, adhatnék!


De összeszámolom hányszor hívtam el.

2015. dec. 10. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, ne írj neki vissza. Csak húzni akarja az agyad. Nem érdemel energiát az ilyen.
2015. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nov 26. ismertem meg, onnan tudom hogy szülinapom volt.Beszélgettünk kb dec. 1-ig. Elmondta hogy mennyire bejövök neki, nincs pasija sem. 10 nap alatt 17x próbáltam fb-n elhívni, minden nap, vagyis 10x személyesen, és 2x telefonon.

De vagy beteg, vagy a barátaival van, vagy a barátnőénél alszik. Amikor "beteg" akkor is találkoztam vele edzés után a városban.

2015. dec. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!