Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két embert szeret, de őt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két embert szeret, de őt még mindig jobban, pedig soha nem is beszélt vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány akit idén ismertem meg, és egészen addig beszélgettünk, amíg meg nem szerettem és ő is engem, de itt jön a probléma.. olyan közel voltunk ahhoz, hogy együtt legyünk, de mondta hogy van egy srác akit 9 hónapja szeret és még mindig őt szereti, és ebben csak az bosszant, hogy a sráccal még nem is beszélt soha, nem is találkozott, de valamit elrontott, nem mondja el hogy mit.. eleve nem is értem mit ronthatott el és miért szerethet egy csávót 9 hónapja akivel még életében nem beszélt:/

Aztán utána, elkezdtünk újra beszélni.. és mondta, hogy belém akar szeretni, de a srác miatt nem megy..én meg erre mondtam, hogy én meg csak annyit szeretnék, hogy szeressen engem.. ez neki nagyon jól esett, mert még sosem mondott neki ilyet, aztán nagy nehezen de kimondta, hogy szeret, hogy ENGEM szeret. Mondta is, hogy találkozzunk ketten nyugis helyen.

Elmentünk az időpontban, egyszer csak megálltunk és elmondtam neki, hogy szeretem, ő erre azt mondta, hogy még kell neki egy kis idő, hogy gondolkozzon..

Megkérdeztem miért akart velem találkozni ha nem történt semmi.. hiszen olyan közel voltunk, hogy együtt lehessünk, és azt mondta, hogy azt hitte ő is lehet köztünk valami, de csak jobban ráébresztettem ,hogy őt szereti...

És most nem tudom, mit tegyek, hagyjam-e az egészet, vagy ne.. Nem tudom, teljesen össze vagyok zavarodva, én őt szeretem.. és senki más nem kell

16/F

Bocsi a fogalmazásért tudom, hogy szörnyű lett, de kérlek segítsetek mit tudnék tenni.. meg hogy most mi is lehet ez az egész..



2015. dec. 9. 15:41
 1/1 anonim válasza:
Fuuh... Nagy kalamajka..De azt javaslom,hagyd.Jobbat érdemelsz nála.Ha eddig nem nagyon szeret,akkor azután se fog..Én is voltam ilyen helyzetbe...Hagyd! Keress mást.Csak kihasználna!
2015. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!