Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek nem unalmasak még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem unalmasak még a "hogyan kell csókolózni" típusú kérdések?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De..

Nem értem őket, nincs olyan hogy "kell", magától jön, magától tanulja az ember, és állandóan ezt írjuk le nekik :D

2015. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de igen! engem ezek jobban idegesítenek



http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcso..

2015. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De. Viszont van egy olyan érzésem, hogyha indítanánk egy tanfolyamot a témában, akkor halálra keresnénk magunkat. :D
2015. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem. Azért nem, mert amíg nem tapasztaltam meg, hogy milyen, addig én is paráztam tőle. És ugyan nem írkáltam ki ide kérdéseket, mert tudtam, hogy nincsen recept rá, viszont űgy gondolom, hogy mindenkinek szíve joga azt kérdezni és űgy, ahogy akarja itt. Azért van ez az oldal, hogy bárki, bármit kérdezhessen.

Ugyanakkor ezen kérdések feltevőinek én sem tudok mást mondani, mint az eddigiek, de megértem a helyzetüket.

2015. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*úgy
2015. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogynem ..

-,-

2015. dec. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Roland :33 válasza:
pont most irtak egyet :'D
2015. dec. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!