Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a jó, külön menni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó, külön menni bulizni vagy együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok :) 18 éves lány vagyok , a barátom is 18 éves..

másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de én vágyom szabadságra is.. egész nyáron együtt mentünk bulizni, ami oké.. jó is volt, de nekem még is hiányzik az amikor csak a barátnőimmel mentem, és az a baj, hogy ő ebbe bele is mennne, csak akkor ő is el menne nélkülem bulizni, ami engem írtóra idegesít (mivel a barátom elég izmos kék szemű és nagyon jó képű srác) ami zavar, hogy félek ha el megy bulizni és részeg lesz majd táncolni fog más lányokkal stb (nem adott okot arra, hogy ne bízzak benne, de sajnos én előző kapcsolatomból tanulva nem tudok megbízni 100%-osan)

mit csináljak? mert ez így nem fog működni... nem mehetünk mindig mindenhova szórakozni együtt ilyen fiatalon, mert így az lesz a baj, hogy nem tudtuk ki élni magunkat..

Csak velem az a baj , hogy félek attól, hogy elveszítem és talál mást...



2015. dec. 6. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
és az miért baj ha más lánnyal táncol? abba nincsen semmi, ha úgy érzed menjetek külön, de ha nem tudsz megbízni benne akkor ott gondok vannak, egy kapcsolat a bizalomra épül, amúgy ha meg akarna csalni, akkor nem kéne elmenjen bulizni, a részegség meg szerintem csak egy kifogás én soha nem csináltam olyat részegen, amit józanul megbántam volna
2015. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk együtt is és külön is.

Ha csak lányok megyünk, akkor nyilván ő nem jön velünk. És én sem megyek csak pasis estékre.

Ha akarna mást, akkor találna bármikor, nem csak buliban.

2015. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van.. De nem akarom, hogy más lányhoz hozzá érjen, vagy mást lány fogdosson..
2015. dec. 6. 19:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Más lányt*
2015. dec. 6. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizz benne jobban!
2015. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért fogdosna mást? Te hagyod, hogy buliban fogdossanak a pasik?
2015. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!