Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe szerelmes vagyok.Ő 17 éves,én 16,de ez most nem lényeg.Azt találtam ki h nyáron elhívom este sétálni,és azt mondom neki h van egy meglepetésem a számára.A meglepetésem az lenne hogy elrejtek azon a helyen ahová megyünk 2 poharat meg 1 üveg pezsgőt és egy szál rózsát,majd amikor odaérünk akkor kinyitom a pezsgőt,odaadom neki a rózsát,majd miközben isszuk a pezsgőt megnézzük a naplementét és szerelmet vallok neki.Szerintetek ez jó ötlet?A válaszokat előre is köszönöm.Bocsi ha kicsit hosszúra sikeredett amit írtam.
2015. dec. 2. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nyáron? Nem félsz, hogy addigra már valaki elveszi tőled?

Alapból milyen kapcsolatban van a lánnyal?

2015. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem jó ötlet szerintem. Még pedig azért nem, mert csak úgy hirtelen letámadod.. előtte nem beszélgettek? nem ismeritek meg egymást? csak úgy hirtelen már rögtön húú szerelem? Annyit kéne, hogy már előtte szépen barátkozol vele, és majd egy kis idő után vallsz így szerelmet.
2015. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!