Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ha szinte szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha szinte szerelmes vagyok egy könyv/filmbeli karakterbe?

Figyelt kérdés
15l

2015. dec. 2. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Peeta karaktere és Josh Hutcherson is nagyon aranyos szerintem is:D Mondjuk én ezt szerelemnek nem nevezném,ilyen velem is volt régebben de kinőttem belőle. Ahogy te is mondtad ő számodra a nagy Ő,ilyen srác számodra az "álompasi". És jó ha van ilyenje az embernek.

Ha találkozol majd egy fiúval,akibe beleszeretsz ne aggódj elmúlik ez a rajongás is:)

2015. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem gáz. :) Szinte mindenkinél eljön ez a kor. Én kb 2-3 hónaponta váltogattam, hogy kiért vagyok oda, fantáziáltam róluk, az alakított karakterükről, képeket, videókat gyűjtöttem róluk. Aztán pár héttel ezelőtt találkoztam egy sráccal, és... puff, elmúlt egyetlen szempillantás alatt, pedig akkor azt hittem, ez "örök szerelem" lesz. :'D (Már azt gondolom, az tényleg sokkal jobb állapot volt. :DD) Na mindegy, szóval mikor még színészekét rajongtam, azt senki nem tartotta gáznak tudtommal.
2015. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!