Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok rá folyton, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá folyton, ha még nem is beszéltünk?

Figyelt kérdés
Suliba nézett,már régóta tetszik,de csak tegnap este mertem bejelölni.Még nem igazolt vissza,és emiatt mindig csak rosszra tudok gondolni,hogy biztos csúnya vagyok vagy kövér,nyomorékul nézek ki és nem jövök be neki.Folyton rá gondolok,de még egy szót se váltottunk.

2015. dec. 2. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy:)
2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ne félj! Menj oda hozza élőben és beszélgessetek :) nincs veszíteni valód
2015. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok.
2015. dec. 2. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért gondolsz rá mert valami meg fogott benne,vagy vágyakozol utánna.Ne gondolj ilyen butaságokra.Lehet hogy nem használja a facebookot csak a messengert,vagy lehet nem is nagyon szeret facebookozni.Majd úgy is vissza fog jelölni ha elmész mellette és rá jön hogy te jelölted be nem valami szerv kereskedő :)
2015. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyböl leesett h lány vagy de kérdezhetek valamit? Hány éves vagy? Olyan 13 ra tippelek (bocsi nem akarlak megsérteni)
2015. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok.Miből gondoltad?
2015. dec. 3. 01:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A viszaigazolasbol. Csak 13 evesek agodnak ezen. Bocsi tenyleg nem alt szandekomban mestérteni.
2015. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!