Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a fiubaratom. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a fiubaratom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mit tudnek csinalni hogy elfelejtsem?

3 eve ismertem meg egy fiut, nagyon joba lettunk, minden elmondtuk egymasnak es tudtunk mindent a masikrol...

Mar akkor hianyzott ha csak osszevesztunk, sose mondtam el neki hisz akkor mar mas tetszett neki.

Kb egy eve van baratnoje azota nem beszelunk mivel en nem irtam neki ,a baratnoje feltekenykedne es nem akarok nekik rosszat.Joba vagyok a fiubarataival es toluk tudom hogy boldogok. Azonban nekem nagyon hianyzik meg mindig es szeretem.

Volt mar baratom de ugyereztem nem tudok massal egyutt lenni.

Ha valaki volt meg hasonlo helyzetben segithetne:(

17/L



2015. nov. 28. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Hát próbáj vele beszélni első sorban és majd alakul
2015. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindent mondj el neki. Legalább tudod, hogy mindenről tud.

Én is hasonló helyzetben voltam, csak én voltam kapcsolatban és a fiú már nem bírta tovább és elmondta az érzéseit. Én meg rájöttem, hogy csak azért jöttem össze az exemmel, hogy elterelődjön a figyelmem róla mert én is szerettem csak nem tudtam, hogy mit érez Ő irántam.

Majd egy kis idő elteltével szakítottam az exemmel és rá egy kis idővel összejöttünk. Lassan 5 hónapja leszünk együtt.

2015. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzatenni, hogy augusztus ota nem beszeltunk..semmilyen formaba sem keres
2015. nov. 30. 10:12
 4/4 A kérdező kommentje:
nem iden augusztus....
2015. nov. 30. 10:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!