Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » én vagyok az első aki ezt leírja?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én vagyok az első aki ezt leírja?

Figyelt kérdés

régebben kb fél éve írtam ide, hogy segítség kellene mert tetszik valaki aztán, hogy kérdezzem meg aztán nem szeret viszont nameg a hogy felejtsem el… most így visszatekintve a múltra, már egyáltalan nem fáj. persze jó lett volna HA, de már nem hiányzik. ha visszajönne csak miattam, akkor sem kéne. tovább lehet lépni és nekem sikerült. most boldog vagyok, és nagyszerűen alakul minden. bele lehet esni valakibe persze, akkor még nem láttam de mostmár igen, nem szakadhat meg miatta a világ!

emelletz szeretném megköszönni a segítségeteket amit eddig nyújtottatok! 15/l



2015. nov. 28. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
K....
2015. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdés volt a javából
2015. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, nem volt kérdés! csak olvasom azt a sok fiatalt aki el van keseredve, hogy nem szeretik meg hogy felejthetné el stb. Azoknak mondtam, hogy igenis meg lehet tenni, tovább lehet lépni!
2015. nov. 28. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:
pusziiiiii
2015. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!