Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párom nagyon megváltozott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Száva Géza Benjámin kérdése:

A párom nagyon megváltozott többi lent mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Nos tehát a párom nagyon megváltozott... 5 hónapja ismerem és 1 hónapja vagyunk eggyütt nost az elején olyan volt mint régen (Kedves,odafigyelő,eggyüttérző,és mindig kimutatta hogy szeret) és szinte neki a barátai az elsők . már veszekedtünk erről egy csomószór és azt mondta ő nem szeret nyáladzani és akkor is szeret engem ha nem is mutassa ki. Változtatni nem tudok ezen úgy érzem és egyetlen út a szakitás mert már nem nagyon bírom ezt a változást rajta.. szerintetek mitcsináljak leljek bele még egy kis reményt vagy szakítsak? 16/f

2015. nov. 26. 23:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugye régen mindig nyáladzott vagyis kimutatta hogy szeret , de én szerintem azóta van ez amóta nagyon foglalkozik a barátaival.
2015. nov. 26. 23:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom szakíts, már elnézést de akkor minek neki barátnő ha csak a barátaira figyel oda..meg más lehet megtudná azt a szeretetet/törődést adni amit te szeretnél, most mit akarsz mellette szenvedni?
2015. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megunta a kapcsolatot.
2015. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet igazad van. Csak nekem elég nehéz lenne. szerintem még erre felkéne készűlnöm,de azért még látok valamennyi reményt.. vagy csak felkéne nekem fognom hogy nem csak én vagyok neki. De megpróbálok azért valahogy szakitani vele mert észre vettem amióta vele vagyok anyukám is észrevette hogy valami nem stimmel velem.
2015. nov. 26. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Aki nem "nyáladzós", az a kapcsolat elején sem olyan. Szerintem ezt csak azért mondja, mert nem akar -> nem szeret. Az elején sem szeretett, mert akkor nem múlt volna el ennyi idő alatt. A "nyáladzás", összebújás feltétlen kell. Ez az egyik fő ok, amiért a távkapcsolatok sem működnek. Az egy pozitív dolog ha valakinek a barátai is fontosak, de a párjának kéne a legelsőnek lenni, főleg egy kapcsolat elején. 17/L
2015. nov. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az h a baratsag az elso helyen van szerintem nem gond, az elozo kapcsolatom ota (1,5eves barataimat kisse elhanyagoltam) en is azt helyezem elorebb. Azt h nem mutatja ki h szeret azt h erted? Nem mondja? Vagy nem fogja meg a kezedet, nem csokol meg masok elott?


16/L

2015. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De fogja a kezemet meg ilyenek, csak nem nagyon mond olyat mondjuk hogy szeretlek meg ilyenek
2015. nov. 27. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomnál ez nekem sem nagyon ment...

Lehet zárkózott típus, nincs hozzászokva, hogy kimutassa az érzelmeit...

Mondd neki te, hogy szereted, törődj vele úgy, ahogy ze szeretnéd, hogy törődjön veled, és majd rá fog jönni, h ha neki jólesik, h te kimutatod és törődsz vele, akkor neked is jól esne ez tőle... De ne tedd neki szóvá egy darabig... Így egy párkapcsolat elején szerintem ez kellemetlen, ha szeret, idővel hozzá fog szokni és ő is ki fogja mutatni feléd a szeretetét. ;)

Ha meg nem, akkor nem szeret...

Szerintem. :)

2015. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!