Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hasonlókat át élt, fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasonlókat át élt, fiúk üzenetét várnám. Veletek ez, hogy történt, ti mit tettetek mit reagáltatok? (több lent)

Figyelt kérdés

FIÚK!14-18

az lenne a kérdés ,hogy veletek volt e már hasonló?Én lány vagyok és lányokat már kérdeztem róla de most fiúk véleményét is meghalgatnám azzal kapcsolatban ,hogy volt e már olyan nektek h volt egy lány akit alig ismertek nem is látjátok mégis megszeretitek,mertetek e neki írni,és ő hogy reagált vagy éppen fordítva ,hogy egy lány akivel ezer éve nem találkoztatok egyszer csak rátok ír ilyen hétköznapi dolgokkal kapcs,hogy pl hogy vagytok meg ilyenek. Mit reagáltatok?Átlátszónak tartjátok ezt?

Én most ezt élem át ezért kéne a tanács. írjatok privibe vagy akár itt is.

15l

köszi:)



2015. nov. 26. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem éppen ez van, nagyon tetszik egy nálam 2 évvel fiatalabb lány, de még életembe nem beszéltem vele és nincs elég önbizalmam odamenni hozzá :(
2015. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na most nekem olyan van, h tudom h tetszek egy fiúnak aki a bátyám osztálytársa és igazából nekem is tetszik csak ő nem nyit én meg nem fogok lányként ráírni vagy ilyesmi és én örülnék neki ha írna de erre szerintem kicsi az esély :(
2015. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát egy pár éve eszméletlenül gáz szöveget nyomtam le egy lánynak, kb halandzsáztam minden hülyeséget, aztán inkább jobbnak láttam felszívódni :D
2015. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ááá akkor nem csak nekem ilyen szar:D bocsi lehet ez bunkó lesz de legalább megnyugodtam h nem csak nekem nem jön össze:(

köszi a válaszokat:)

2015. nov. 26. 19:22
 5/7 XerXescica válasza:
Én is hasonló helyzetben voltam a nyáron 2 nap alatt megszerettem de mindig csak akkor beszéltünk mikor fordítanom kellett neki angolra a magyart és lásd mégis megszerettem sőt
2015. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval 18 év feletti nem is írhat?

Jó, pedig hasznot is húzhattál volna a válaszomból.

2015. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
attól még írhatsz -.- csak az kb-ra írtam :P
2015. nov. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!