Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nagyon bejön, csak szerintem rám se bagózik, mindig keresem a tekintetét de ő sose néz rám, csak akkor szól hozzám ha kell neki a házi vagy órán nem tudta leírni az anyagot. Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudnám felkelteni az érdeklődését, vagy hogy tudnék jobb kapcsolatba kerülni vele? A barátnői mindig mellette vannak szóval nehezen tudom megközelíteni és odamenni hozzá beszélgetni. Értelmetlen válaszoktól kíméljetek.

2015. nov. 26. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy szívességet, mondjuk hogy segítsen egy olyan órai anyagban, amit ő értett, és te nem (vagy úgy teszel, mintha nem értetted volna). Ez szerintem két szempontból is jó ötlet. Először is, ha nem hajlandó belemenni, akkor tudod, hogy csak kihasznál téged, és innentől akár nem is kell segítened neki. Másodszor, ha te kéred meg őt, hogy magyarázzon el neked dolgokat, akkor gyakorlatilag te irányítod, hogy meddig dolgoztok együtt, és így mellékesen szóba hozhatsz más dolgokat is, beszélgethetsz vele erről-arról.
2015. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem használ ki, nem úgy ismertem meg, csak szimplán nem tudom, hogy mit csináljak, hogy végre észrevegyen és ne csak úgy kezeljen mint a többi fiút.
2015. nov. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!