Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom! Most szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom! Most szerelmes belém vagy sem? (Részletek lent! )

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel már nem egyszer beszéltem Facebookon. Az első Fb-s csevegésünket látták páran. 2 héttel ezelőtt (2015. nov. 23. van most) elkezdtek újra piszkálni. Valaki terjeszt egy pletykát rólunk. Amikor ezt felhozom Fb-n, állandóan el kell mennie enni/mosdózni... A suliban meg (hogy ne fogjanak annyira gyanút) csak ritkán nézünk a másik felé.

De már nem egyszer kaptam rajta sutyiban, hogy keresi a tekintetem, figyel, a barátai lökdösik felém; de amikor suliban beszélhetne velem négyszemközt, akkor is inkább lelép. Pedig nem vagyok egy szörnyeteg.

Csajok és fiúk légyszi segítsetek! 14/L



2015. nov. 23. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyáva a srác.

15/F

2015. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Azért, mert nem akar beszélni, sok oka lehet.. nem feltétlen gyáva. Lehet hogy nem jön be az ahogy viselkedtél.. vagy valami. MÉRT látta pár ember a beszélgetéseteket? :D tök nyilvános az egész.. én se beszélnék veled. Ez már nem csak kettőtökről szól, hanem mindenkiről. Lehet, hogy pont ez a felhajtás nem hiányzik neki :)

21/L

2015. nov. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele irj rá a facebookon privátban és kérdezz rá. De mivel látták a beszélgetéseteket igy gáz a dolog nem mindenkinek jön ez be.

Hát én is kerülnélek ha nyílvánosan csevegtél volna velem mert ciki.


16/F

2015. nov. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Elsore is,az igazsag az hogy nekem van baratom es nem nagyon mert hozzam a suliban odajonni... En vettem a batorsagot(es mivel batortalan es bizonytalan vagyok igy nagyon nehez volt!!!) odamentem. Attol kezdve o is odajott hozzam es nem egyszer van hogy tanarok elott is odajon megpuszil... De amugy a jelekbol biztos tetszel neki es en a helyedben mar odamentem volna:) es mivan abban hogyha a haverjai jujjognak stb...? Nekem is ha elmegyek a folyoson nem egy srac koszont a baratom nevem stb... Ne foglalkozz senkivel se! O is biztos nagyon varja hogy lepj. Sok sikert es mindenkepp szamolj be rola hogy milyen volt!:)) Batorsaag!!✌😘😄
2015. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdéseitekre meg itt a válasz:

Nem én mutogattam a beszélgetésünket. Ő kolis és szobatársai látták.

És már nem egyszer mentem oda hozzá, és jókat tudtunk beszélgetni. Meg Fb-n is én írtam elsőnek.

Viselkedés? Ezt is ki lőhetem, mert abszolúte önmagamat adom, nem szívózok vele,... egyáltalán nem az én típusom, hogy valakivel szemétkedjek. A témát meg nem is szoktam felhozni, mert nem akarom, hogy nyomulásnak tekintse. Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik, de barátaim szerint tőlem távol áll a genyaság.

Még egyszer köszönöm a válaszaitokat! És további tanácsokat is elfogadok

2015. nov. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!