Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek járna velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek járna velem?

Figyelt kérdés

A pasimmal már elég régóta járunk és az osztályából bemutatott a haverjainak.Elmentünk egy kocsmába és a pasimmal leültünk és az egyik osztálytársa aki kicsit bejön nekem..flörtölt velem.Mindig piszkálgatott meg sokat beszéltünk.És a végén kicsit bevoltunk állva és akkor kivolt a bugyim és azt nézte és odanyúlt hogy ez miez és nevettünk.Aztán azt mondta a pasimnak h s*ggberaklak de csak viccből én meg odaszóltam hogy beszállhatok?Ő meg azt mondta hogy jaja 2az 1ben.Az egyik lány aki velünk volt..barátnőm kicsit duci.Az rányomult és végig ölelkeztek én meg kicsit kiakadtam.Miközbe beszélgettek addig a fiú engem is nézett és elvolt.

Aztán ők előre mentek és elvoltak végig.

Mielőtt mentünk volna iszogatni a fiú irta nekem hogy menjek már velük meg nagyon szeretne látni.Ma is meg tegnap is beszélgettünk valamennyit.És irta hogy én nagyon beálltam.Mondom igen te beszélsz aki azt a duci lányt ölelgette és nem irt rá vissza semmit..

Meg lerondáztam magam és azt mondta hogy cuki vagyok meg minden.

Szerintetek akar tőlem valamit vagy csak haverkodik es azt a duci lany jobban szereti?



2015. nov. 23. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Inkább csak meg d"gna!

Semmi komoly szándéka nincs veled,olyan ostoba vagy mint a többi nő!

2015. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*
2015. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly szándéka nincs. Nekem ez esik le ebből.
2015. nov. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Te ez nagyon gáz, pasid osztálytárs akar kikezdenei veled? Na neeee. Nagyon naiv lehetsz, egyet jegyezz meg pasid barátjával soha ne kezdj ki, lenézeted magad egy örök életre, senkinek sem kellesz, ez az a lány aki még a pasi barátjával is dug, mondják majd és megvetnek. A fiú meg csak dugni akar egyet azután dob, nem kellesz neki ez tuti. Ha mást akarsz más társaságban keresd.
2015. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem ajánlom, hogy kikezdj vele, a mostani társaságod teljesen elfog tőled fordulni, senkinek sem tetszik ha valaki ugyanabból a bandából cserélegeti a partnereket. Azután neki sem fogsz kelleni ez teljesen világos, és magadra maradsz. Máshol keresgélj ne a pasid társaságában.
2015. nov. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Megáll az eszem, pasid barátja akar kikezedni veled? Nagyon gyorsan állitsd le, mondjad felejtsen el, ha ezt megtudja a társaság széteshet gyorsan, vagy akár téged közösítenek ki, ennek meg nem kellesz.

Szerinted akkor mi lesz?

2015. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jojo néni válasza:

Kedves első válaszoló!

Annyi értelem szorult beléd mint a kislábujjad körme alatti piszok.

Remélem rühes leszel

Üdv: egy csaj

2016. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!