Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túl léptem rajta? Vagy akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl léptem rajta? Vagy akkor most mi van? :D

Figyelt kérdés

volt egy srác,akivel fészbúkon nagyon sokat chateltünk,meg is volt beszélve a találkozó,ami sajnos elmaradt...élőben nem beszéltünk. Ebben az a gáz,hogy egy gimnáziumba járunk :D nade lényeg a lényeg....nem beszéltünk egy ideje,meg aztán az egyik barátnőm is kavarta a szart stb...ráírtam,hogy mi újság vele,természetesen nem válaszolt. Na,gondoltam ennyi,ha még válaszra sem méltat ennyi, nem próbálkozom többé. Nem,nem vagyok ez a "fú,kétpercignemírszakkortakarodj" stílus,pontosan 1 hete nem ír.Pénteken álltam a suliban egy automatánál,egyik barátnőm a közelben pakolászott...és most jön a ciki rész...az automatával szemben álltam,kicsit félrecsúszott a melltartóm,de nem látszódott ki semmi,mert pulcsiban voltam...na mondom,csak az automata látja,PULCSIN KERESZTÜL megigazítom. Megfordulok,épp ott jön életem nagy szerelme (alias a srác aki 1 hete nem írt vissza) és nagyot mosolyogva KÖSZÖN. Egyrészt vörös fejjel visszaköszöntem,másrészt azon gondolkoztam,hogy látott-e valamit...tudom hogy túl részletes volt,meg vannak fölösleges részek,de szokásom túl körülményesen fogalmazni :D

ezen gondolkodom péntek óta,hogy hogy jutott eszébe köszönni ennyi idő után...huh:D ötlet?



2015. nov. 15. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Meglátta amit csinálsz és kinyílt a szeme...ennyi:)
2015. nov. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hagyjuk már :D ez egy komoly kérdés volt:D és nem szándékosan azért volt hogy észre vegye...ez az automata és az én dolgom volt:D
2015. nov. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!