Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a fiú főnyeremé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ancoraqui kérdése:

Szerintetek ez a fiú főnyeremény? 16L

Figyelt kérdés
16 éves. Barna haj,barna szem es szep arc nem csinifiu inkabb karakteresnek mondhato. Belsőre:humorlàda komoly beszedre alkalmatlan.(nagyon ritkan) és egy igazi művész. Filmezes téren mozog(operator,vágo). Barmilyen temahoz hozza tud szolni.(kb.) Filmezes miatt suliszunetben sincs szabadideje sok mert eppen dolgozij valamin. Velem nagyon kedves de neha lepattint. Sztori: nàla aludtunk en akartam ezt azt csinalni de o azt mondta hogy ihletet kapott es huzik el videot vagni a gep elé. Es egesz este ott ult. Tovabba imadja tarantino filmeket. Szerintetek hibai ellenere o egy jo pasi?

2015. nov. 15. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem mondanam fonyeremenynek, foleg hogy b.u.z.i.s szakmaja van.
2015. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem én is főnyeremény lennék 16/F :D
2015. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen videokat csinal es nemtom miert bu .zis es amugyis ez csak hobbi

2015. nov. 15. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Abszolút nem az.
2015. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ez a videó totál röhejes. A fiú kábé 13nak néz ki, a kis pálcika karjaival meg az ál-szenvedő arckifejezésével, mintha bármi gondja lenne azon kívül, hogy az 50 millás kertes házukban kapcsolgatja a tévét.
2015. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem ő szerepel a videoban
2015. nov. 15. 14:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem az. Max. neked...
2015. nov. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az en kerdesem volt rossz mert eloben kell ismerni pl. Az osztalyban mind a 33 gyerek kedveli ot
2015. nov. 15. 14:44
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem főnyeremény, de nem is rossz feltéve hogy megérted a művészlelkeket és te is humoros vagy, és ez az egyik legfontosabb emberi tulajdonság számodra.
2015. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Tarantino zseniális szerintem is.
2015. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!