Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Furcsa szerelmi álom? Jelenthe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OliverP.S kérdése:

Furcsa szerelmi álom? Jelenthet valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy elég furcsa álmom egy lánnyal aki iránt 2-3 éve többet érzek mint barátság. Szóval, egy ismeretlen helyen állunk ketten és beszégettünk valmiről, már nem tudom miről és tudomást se vetve semmiről egyre otthonosabbá vált a környezet aztán a végén átalakult minden az a bizonyos lány szobájává. Aztán mintha megállt volna az idő egymás szemébe néztünk és lefagyott a tekintetünk. Nem tudtam mozgatni a fejem csak bámultam a lányra. Aztán mindenféle önkontroll nélkül, megcsókoltam és ő is viszonozta. Ezután arra emlékszem , hogy remegtem a boldogságtól és azt mondogattam hogy "Ez biztos álom" "Ez nem lehet igaz" Aztán továbbra is remegve bámultam a lányra és felriadtam a telefonom csörgésére. Szerintetek jelenthet ez valamit? Vag csak a visszafolytott érzelmei már nem sokáig bírják és így élem ki magamat , hogy egy szituációt generál az agyam álom formájában? 14/F

2015. nov. 15. 02:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Utólag is bocsi a helyesírási hibákért de telefonról írtam.
2015. nov. 15. 02:52
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem jelent semmit az ezosok hinnének benne de azok hülyék
2015. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok az éjjeli gondolataid,amiket az agyad levetít. Ez csak a vágyaidat tükrözte. Van olyan is,hogy megjósol egy eseményt (ami utána többször megtörténhet) de ez nem ilyen volt. Próbálkozz a lánynál. Hátha összejöttök :) De nyugi. Ne akarj felvágni,és magadon ne változtass miatta. 15/F
2015. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hat az lehet hogy igaza volt az elottem szolonak. Hogy nem jelentenek semmit.

De nekem ev elejen volt egy olyan almom hogy egy evfolyamtarsammal setalunk aztam mikor elkoszontunk sokaig neztunk egymas szemebe aztan megcsokolt.

Es ra egy honapra megtortent..

Es nekem csak ezutan kezdett el tetszeni a fiu.

Szoval vannak erdekes dolgok.

14/l

2015. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!