Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ennyi idő alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ennyi idő alatt hogy beleszerettem? Attól lennék ennyire rosszul?

Figyelt kérdés

Élőben már nagyon régóta ismerem,de facebookon nem rég kezdtünk beszélgetni. Mindig is nagyon felnéztem rá és különlegesnek tartottam,most csak fokozódnak az érzéseim.

Napok óta alig eszek,folyamatosan görcsben van a gyomrom és azt várom,hogy írjon. Minden percben rágondolok de már nagyon unom. Aludni sem tudok. Ennyi idő alatt nem szerethettem bele. Ha meg igen el fog múlni valaha ez az "állapot" és kicsit lenyugodok majd? Még nem voltam szerelmes,azért sincs ötletem se.



2015. nov. 14. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Beleszerettél. Ez nincs időhöz kötve, valakibe egy életen át sem tudnál beleszeretni, valakibe egy kósza pillantás alatt is sikerülhet.
2015. nov. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezért nem bírok a kajára gondolni sem? Nem lehet normális,hogy az egészségem rovására mennek az érzéseim.
2015. nov. 14. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Teljesen normális, nekem is volt már ilyen, amikor szerelmes voltam, hetekig nem ettem semmit szinte, és nem is hiányzott, sőt nem is gondoltam az evésre, volt annál nagyobb "problémám" is :)

2015. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2015. nov. 14. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!