Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszeretett belőlem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belőlem vagy lemondott rólam? Hogyan forgathatnám vissza?

Figyelt kérdés

Ebben az évben uj iskolát kezdtem és az egyik osztálytársam teljesen belém szeretett. Én is tudtam hogy kedvelem hogy talán szerelmes vagyok de amikor megkérdezte akarok-e járni vele nemmel válaszoltam. Ennek oka az hogy múlt évben nagyon szerelmes voltam egy fiúba. Emellett olyan szép volt az életem minden tökéletes volt és nehezen tudtam feldolgozni a változást éa hogy aki régen tetszett az nagyon megváltozott. Magyarán féltem és most úgy érzem ez volt életem legnagyobb hibája. Mondtam a fiúnak adjon időt a felejtésre. Ahogy teltek a napok én felejtettem és nagyon beleszerettem az osztálytársamba. Viszont egy idő után mindig én írtam rá ő már nem is keresett. Ma nagyon bunkó is volt ezért mondtam a haverjának hohy kérdezze meg mi van. Kiderítette hogy lemondott rólam. Viszont ezt nekem nem akarja elmondani

És én nem is értem miért nem irt vissza miért nem akart rám várni? Egyáltalán kiszeretett vagy lemondott mert a kettő teljesen más. Nem tudom mit tegyek nem gondoltam hogy ennyire megszeretem és hogy ez így megvisel majd

Már rengeteget sírtam mert úgy érzem mindent én csesztem el. Én nem ezt akartam. Vele akartam lenni csak idő kellett volna és most elveszítem. Kérlek adjatok segítséget!!


2015. nov. 13. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele,van esélyed még hidd el
2015. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Tehát, az iskola kezdetétől mondjuk két és fél hónap telt el, ez alatt a kis lovag a teljesen beléd szeret állapotból eljutott a "bunkózzunk"-ig.

Én tudom, hogy a tini szerelmek olyan sekélyesek és inkább csak fellángolások, de azért ez még ebben a helyzetben sem vehető túl komolyan.

2015. nov. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolnám amit az első válszoló, beszéld meg vele, próbáld a haverjának is elmondani h mit érzel mert hátha ő jobban tudna rá hatni és megbeszélik, ahogy ezt a fiúk szokták.
2015. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Én tudom, hogy a tini szerelmek olyan sekélyesek és inkább csak fellángolások..."


Ennyi! Ketteske megmondta az igazat. Hagyjad a srácot és foglalkozz azzal, ami most a dolgod: a tanulással. Később ráérsz ezzel foglalkozni, hidd már el! 15-16 évesen semmi értelme foglalkozni ezzel a témával, kapcsolatba kezdeni, mert úgyis vége lesz. Később már lehet, mikor nem parázol a matek dolgozattól. :)

2015. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!