Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményeket szeretnék kérni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket szeretnék kérni, mert megőrülök!?

Figyelt kérdés
A dolog elejét leírom gyorsan. Szóval van egy csaj akit már elég régóta ismerek, általánosból, most 11.-es vagyok. 3 éve edzek, és pár hónapja megláttam nálunk a kondiba a csajt. Szemeztem vele egy ideig, ráírtam, beszélgettünk, rákérdeztem lehetne e valami, de aztmondta nemhiszi. Mindegy. Beszéltünk tovább, egyre többet megtudtam róla, de sokat bunkózott, nem válaszolt mikor írtam, stb. szóval beszéltem egy csaj ismerősömmel aki aztmondta csak akkor fogok neki kelleni ha látja hogy nem foglalkozok vele. Így is lett, nem írtam neki egyáltalán. Pár nap múlva ő kezdett el írogatni, és ez így is megy hetek óta. Nem járunk már együtt edzeni, vagyis egyszerre megyünk csak külön. Ott se nagyon foglalkoztam vele. Mikor írt, akkor csak leráztam gyorsan. Egyszer így rákérdezett hogy át tudok e menni angolozni hozzá, mert korrepetálni kéne. (Jár angoltanárhoz!?) de abból nem lett semmi. Aztán sznepcseten így random küldött egy képet hogy melltartóig felhúzott póló és hogy "köldökpiercing". Most 2 napja rámírt szintén hogy nem e akarok vele menni edzeni? Flegmán mondtam hogy jolvan. Lent se voltam vele túl törődő. Most nemtudom mi van. Akkor most bejövök neki vagy nem? Csak ő keres. Áthív angolozni.. Ilyen képeket küld? Az a tervem most hogy valamelyik nap hazakísérem és lekapom. Az elég egyenes. Ha kellek neki nyertem, ha nem, akkor meg ennyi volt és nem foglalkozok vele többet. Szerintetek?
2015. nov. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít és igazán meg akarod szerezni akkor nem hagyod a fenébe. Jó lenne ha sietnél, mert a lányok nem bírják sokáig, ha a fiú leszarja őket. És egy normális lánynak nem az jön be ha lekapod, hanem az ha megkérdezed hogy jártok e, és aztán MEGCSÓKOLOd, es nem dugod át rögtön a nyelved.Sok sikert.
2015. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem akarok kérdezősködni, elég érthetetlen a csaj. ez a legegyenesebb út :D azért gondoltam így. de igen, meg akarom szerezni mindenképp. B és C terv is van, de ő lenne az elsődleges. szerinted van rá esély hogy azóta bejövök neki?
2015. nov. 12. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély, mert keres téged. Elhív ide-oda, szóval elég egyértelmű!! Ha megszerzed becsüld meg!
2015. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
soha senkit nem becsülnék jobban mert nagyon szép csaj. egykét dologban nem értünk egyet de "megnevelném" :D egyébként mikor együtt vagyunk van téma. nem némulok meg kettesbe, állandóan pofázok :)
2015. nov. 12. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz? :D
2015. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mondom hogy érthetetlen csaj. egyszerűen ennyire nehéz esettel még sose volt dolgom. bárkit kérdeztem eddig senki nem tudja hogy most mit akar, ad jeleket, aztán mégse vagy nemtudom hogy mondjam..
2015. nov. 12. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a "terved". A leírtak alapján ez a fajta korrektség jól jönne a kapcsolatotoknak.
2015. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!