Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megtetszett egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy nálam idősebb lány!?

Figyelt kérdés

Megismertem egy 19 éves lányt és nagyon tetszik nekem, úgy érzem én is neki, de nem tudom, hogy lehetne-e ebből kapcsolat.


Volt már más is ilyen helyzetben? Mit gondoltok erről?

16/F


2015. nov. 12. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha veled egyidős lenne :) Az a 3 év semmit nem számít. Legalábbis én így gondolom és reméljük ő is :)
2015. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha jól nézel ki van önbizalmad (DE NEM NAGY ARCOD!) és némi pénzed is,akkor hajrá!
2015. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát...az ilyen esetekben általában fiúk sz@pnak mert az ilyen korú lányok az idősebbekre buknak de ha úgy 3rzed próbáld meg óvatosan kiederíteni.
2015. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mindig nagyon aranyos velem, és ha beszélgetünk sokszor küld ilyen szives matricákat vagy csillogószeműt ha kedveskedek neki. van egy közös csaj haverunk, szerinte bejövök neki és szeretne többet..

csak nemtudom mennyire lenne gátló hogy ő idősebb..

2015. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!