Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hogyan léphetnék túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan léphetnék túl az első szerelmemen?

Figyelt kérdés
Szóval. Könnyeimmel küszködve írom, első talán igazi szerelmes sztorimat. 3 éve ismerjük egymást (osztálytársam). Általában sokat beszélgetünk a facebookon, de élőben szinte semmit. Nagyon jó fiú barátom lett, szinte mindent tudtunk egymásról. Aztán volt egy időszak, mikor vagy fél évig nem volt fent facebookon, és élőben se beszéltünk. Ebben a pár hónapban jöttem rá, hogy én szeretem. Eddig nem nagyon volt bennem az érzés, csak kb 1 éve. Aztán most vagyunk 8.-osok. Lassan gimnázium, és nem fogom látni. A közeledő ballagók februárban fognak keringőzni. Ő nem engem kért fel. Mostanaban minden nap fent van, megint rendszeresen beszelunk. Aztán ma (10.10.) megtudtam szerelmes valakibe, és kéri a tanácsát tolem. Én alapban depresszioval kuzdok, ez nagyon szarul erintett. Kicsit keshez nyultam. O nem ertette miert voltam vele flegma fb-n, nem is mondtam el. Nagyon szeretem, de igy mar tudom semmi ertelme az egesznek. Eddig azt hittem van remeny, de mar az is kimult. Tapasztalat?

2015. nov. 10. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat... En oszinten szolva csak massal tudtam. Az elejen nem tudtam es nem akartam massal boldog lenni. Ne voltam ra kepes. Mindent megprobaltam. Filmek siras baratok buli tanulas haragudni ra.. semmi.. pedig en nem lattam az illetot 3 honapig. Akarki kedves volt velem es fiu taszitottam magamtol. Aztan teljesen veletlenul belebotlottam egy idegen fiuba. Vele is elutasito voltam aztan minden csak jott magatol es csak azon kaptam magamat hogy nem vagyok mar depresszios. Nem tudom hogy segitettem e de remelem es probaltam.. :)
2015. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk elmondhatnád neki és ne vagdosd magad nem lesz jobb
2015. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra amugy nem gondoltál h te vagy az a valaki akibe szerelmes?
2015. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hosszú idő de igen, szerintem is keress valakit, beszélj ezzel a fiúval kicsit kevesebbet és keress valakit magad mellé. De találni csak akkor fogsz ha már jobban vagy (tapasztalat). Az lesz az utolsó lépés hogy valakivel összejössz, vagy valakinek tetszeni kezdessz...És az utolsó lépés egy új story kezdete lesz és ez így megy tovább...

Hány éves vagy?

2015. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már az is furcsa, hogy csak facebookon beszéltetek, és személyesen szinte semmit.

Lehet, hogy Ő is úgy gondolja, hogy nincs esélye nálad.

Beszélgess vele. Élőben sokkal bensőségesebb, mint fb.-on, kitudja, a végén még egymáséi lesztek.:) Sok sikert!

2015. nov. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

velem az első szerelmem csúnyán elbánt. nem volt komoly csak randizgattunk, de én szerelmes voltam és mindig boldog voltam ha vele voltam. csak kiderült hogy ő nem csak velem randizik. nagyon rosszul esett, mert ő volt az első igazi szerelmem, de sose tudtam rá haragudni. még mindig nehéz elfelejteni. de én pl azzal próbáltam hogy nagyon sokat buliztam, kocsmáztam, leittam magam és elfelejtettem. és más fiúkkal ismerkedtem.

nem volt jó megoldás, nem is ajánlom. és akárhogy is, néha még szoktunk beszélni. néha még eszébe jutok. nekem pedig ő mindig. akármennyire csúnya dolog volt, mindig különleges lesz ő számomra :)

de még mindig gondolok rá mindennap.

2015. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eloszor is, nagyon koszonom a kommenteket! :) 14 evesem vagyunk,o kb 1 honppal idosebb nalam. Es tuti nem belem szerelmes, mivel elmondta hogy kibe es latasbol ismerem is ot
2015. nov. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!