Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem néz rám az azt jelenti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem néz rám az azt jelenti hogy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány akivel naponta találkozok csak látás szinten nem vagyunk köszönő viszonyba se. Nem szokott rám nézni szinte soha ez azt jelenti ha beprobálkozok nála akkor úgyis elutasít? Mert valszeg külsőre nem jövök be neki mert alig néz rám.

2015. nov. 9. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem már sok fiú tetszett eddig életemben és egyikre sem néztem olyan sokszor rájuk,hiszen elég sok oka lehet,semmi köze a külsőhöz.Végül is ahány ember annyi szokás.

Odamehetsz hozzá,nekem sem harapták le a fejem.:)) És ha mosolyogni se mosolyog nem azt jelenti,hogy nem tetszesz neki.Én nem szeretek mosolyogni.

2015. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De miért nem néztél rájuk?lámpaláz?
2015. nov. 9. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Szevasz komám !


Az is lehet,hogy szemtengelyferdülése van,vagy a szemébe süt a nap.

Szerintem próbálkozz nála,semmit nem veszíthetsz.

Mikor meglátod kezdj el óbégatni,de úgy,mint akit nyúznak.

Gajdolhatsz is neki valami nagyon nem szép dalt,vagy tapsikolj az orra előtt fütyürészve.

Garantálom,hogy ezek után rád fog nézni.

2015. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van teljes egészében velem :/ várom a jeleket csak nem úgy tűnik mintha jönne

17/f

2015. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azt jelenti hogy nem tetszel neki. Lehet pont mindig azokat a pillanatokat kapja el amikor te nem nézel rá :) Sőt az is lehet hogy tetszel neki csak elég félős és nem mer rád nézni. Amúgy megkérdezhetem hány éves vagy? (csak mert olyan cuki hogy ezt kérdezted) 19/L
2015. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!