Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek? Hogyan tudassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Hogyan tudassam vele, hogy tetszik nekem és hogyan érjem el hogy közeledjen felém?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki vél jóban vagyok és egyre jobban elkezdett tetszeni nekem. Tetszik a személyisége, a kinézete, a nevetése, minden. Két évvel idősebb nálam, de egy a baráti körünk.

Mostanában hétvégente össze szoktunk ülni azzal a bandával és az utolsó alkalommal elég jól elvoltunk. Nevetgéltünk együtt, dobogáltuk egymást és rengetegszer pillantottunk egymásra(sokszor rámmosolygott).

Néha úgy érzem mintha én is tetszenék neki, viszont ebben egyáltalán nem vagyok biztos.

Mit tegyek, hogy közelebb kerüljek hozzá? Nem vagyok az a rámenős fajta és ő sem az a lányokkal szemben (a társaságban általában a középpontban van, rajta nevetünk a legtöbbet).

És hogyan hozzam a tudtára hogy tetszik nekem, esetleg hogyan jöhetek rá, hogy ő mit érez velem kapcsolatban?

Nem ismerem túl régóta, kb egy és fél - két hónapja.



2015. nov. 8. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

várj még egy kicsit! ha biztos lesz magában és elég tökös akkor tudtodra fogja hozni, h tetszel neki

ha nem mer közeledni, akkor nincs is értelme rá várni, mert csak papucs lesz

2015. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi sem egyszerűbb, mint hogy odamész hozzá néha beszélgetni!
2015. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira visszatetszőek ezek az idétlen, buta tiniszerelmek.
2015. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ertem ha nem tudsz hasznos vagy segito velemenyr nyilvanitani minek kommentelsz?

e?azt ajanlom h kicsivel ha nem szeretned nem kell de kegyel ramenosebb. sztem nagyon szexi mikor a csaj kezdemenyez :) es sokkal boldogabb is kesz a kapcsolatotok ha ugy jottetek ossze h te kezdemenyeztel mert neki az volt eggyik legboldogabb pillanata . es nem kellet stresszelnie csak egy igent mondania. de sztem gyozodj meg rolla h miket mond rollad a tarsasagbol. mert ha tetszel neki valakinek tuti elmondta.3

2015. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!