Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok szerintetek is ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok szerintetek is ennyire gáz lennék?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgetek az egyik ismerősömmel a buszon és valahogyan a szexre terelte a szót..ugye ő 16 éves és megkérdezte hogy nekem megvolt e már.15 éves fiú létemre még nem,válaszoltam.erre megkérdezte hogy hogy hogy nem ,én mondtam neki hogy barátnőm még csak 14 éves...akivel egyébként egy éve vagyunk együtt :3 .. és amíg ilyen fiatal,és nem akarja addig én sem fogom.Erre ki lettem osztva hogy ez mennyire gáz,hogy 15 évesen még szűz vagyok...Emberiség mi van veled?
2015. nov. 8. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a barátod felfogása. Valamiért mostanában lányok és fiúk is versenyt csinálnak abból, hogy mikor vesztik el.


Szerintem sokkal többet ér és jobb az, ha pl. 18 évesen veszíted el, egy olyan lánnyal akit tényleg szeretsz, és ő is téged, mint mondjuk 14 évesen részegen csak azért hogy elveszítsd.

2015. nov. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerősöd egy kicsit el van tájolódva.
2015. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 14-15 évesen nagyon kevesek vesztik csak el, a többségnek kapcsolata alapból 16-17 éves korában lesz először és nem jár automatikusan dugással


szerintem nem kéne a hangos kisebbség alapján leírni a világot

2015. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem rosszból mondom, de az ismerősöd abszolút nincs képben.
2015. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ismerősöddel van a gáz:D
2015. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!