Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit valasztanatok a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit valasztanatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Elso(es utolso) baratnommel egyutt voltunk masfel evig, kisebb nagyobb megszakitasokkal. Mindennel es mindenkinel jobban szerettem, de nem ment mar a kapcsolat mert sok volt a veszekedes es amikor szakitottunk ossze jott haverommal(volt) , es probalta massal is de elvileg nem tudott elfelejtenI. Tobb mint egy eve vege, de idonkent felkeres hogy szeret en meg tiltom ahonnan ir. De meg is szeretem ennyi ido utan is, es barmit is kovetett el ellenem annak elleneben is. A szivem erte van de az agyam azt diktalja hogy ne, megegyszer ne!! Most is keres de nemtudom mitevo legyek. Bar most beszelgetek egy masik lannyal akit kezdek jobban megkedvelni mint kene, es az erzes kolcsonos. Mit tennetek a helyemben?

2015. okt. 31. 17:42
 1/5 anonim válasza:

Ha még mindig szerelmes vagy belé, akkor úgysem lesz jobb, amíg meg nem próbáljátok újra. Ha pedig megint bánt, akkor eláshatja magát.

Ha viszont inkább elfelejtenéd, nyugodtan beszélgess a másik lánnyal. Elvégre mindnki megérdemel egy második esélyt. De arra vigyázz, hogy közben nehogy te bántsd meg a másik lányt. Ne kezd bele semmi komolyba, ha közben még az elsőt szereted.

Hidd el, a szerelemben nagyobb csalódások is érhetnek. Veszélyes játék. Hány éves vagy? Talán ez is segíthet a válaszolásban.

2015. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18, de teljesen donteskeptelen ezugyben.
2015. nov. 1. 08:56
 3/5 anonim válasza:
Próbálj meg még egyszer az első lánnyal beszélgetni. Nem újrakezdeni, csak elmondani, hogy te hogyan élted ezt meg, és mit érzel. Tudom, hogy nehéz, de biztos vagyok benne, hogy ha egyszer rendesen le tudtok ülni beszélgetni, tudni fogod, hogy hogyan dönts.
2015. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Nagyon szepen koszonom a valaszodat, sokat jelent!
2015. nov. 1. 14:11
 5/5 anonim válasza:
Sok sikert, szurkolok neked! :)
2015. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!