Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a legjobb barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a legjobb barátom, nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerjük egymást és nagyon közel kerültünk egymáshoz, szinte legjobb barátok lettünk. Sajnos akárhogy is nem szeretném, de 2 hete elkezdett tetszeni.

Egyik nap baráti társaságban voltunk, ittunk, aminek várhatóan az lett a vége, hogy elmondtam neki.

Míg mindenki bent volt a helységben, mi kimentünk ketten beszélgetni.

Mondtam neki, hogy nagyon gáznak érzem magam, mert tudom, hogy ezek után nem fogunk úgy beszélgetni, mint azelőtt.

Megnyugtatott, hogy ez egyáltalán nem gáz, meg már eleve rájött egy ideje, hogy bejön nekem, mégsem videlkedett máshogy.

Mondta, hogy egyáltalán nem lenne semmi sem máshogy, biztos benne. Addigra kijöttek hozzánk ketten, így nem tudtunk beszélgetni tovább..

A vége fele megint feljött a téma, de kezetráztunk, hogy elfelejtjük, ami ma történt, és semmire sem fogunk emlékezni az esetből.

Másnap (mivel nálam aludt és még egy nagyon jó barátom is) teljesen aranyosan viselkedett, nem volt semmi furcsa. Viszont a baratnőm mindig felhozta, hogy nekem tetszik a srác. Akárhol lehetett, mindig valahogy téma lett. Ilyenkor egyikőnk sem mondott semmit, pedig az a mondat is elhangzott a barátnőm szájából, hogy "Ti tuti össze fogtok jönni" ..nem is egyszer.

Azóta nem tudom mi tévő legyek, néha a jelekből úgy érzem, hogy tetszek neki, néha, hogy egyértelműen nem.

Mindenki az "olyan cukik lennétek együtt" címmel jön, és ezek után nagyon kínos lesz hallgatnom, mert tudom, hogy nem tudom visszafordítani, és nem sikerült egyikőnknek sem elfelejteni.

Köszönöm előre is a tanácsokat.

(Én 15, ő 16)



2015. okt. 24. 08:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

A kapcsolatok jönnek-mennek a mai világban de a barátok biztos pontot adnak neked. Jól gondold meg hogy tényleg össze akarsz-e vele jönni avagy sem, mert ha szakítotok már sosem lesz meg köztetek az a barátság ami régen. Én most 18 éves vagyok és a legjobb barátom sok éven keresztül össze akart velem jönni, volt idő amikor majdnem beadtam neki a derekamat, de végül nem tettem meg. Nagyon szeretem őt, mindent megosztok vele. Ő most boldog párkapcsolatban él, és én ennek örülök, mert látom rajta hogy boldog. Szóval ezzel csak annyit szeretnék neked mondani, hogy jól fontold meg a dolgokat, ne ugorj fejest semmibe !

Remélem hasznosnak találtad a válaszomat.

egy 18 éves lány

2015. okt. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, teljes mértékben hasznosnak találtam:) szerintem is inkább hagyom, a barátok jóval fontosabbak:)
2015. okt. 24. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy nekem kurv.ára nem kéne innod 15 évesen..:')


Próba szerencse. Ha esetleg kiderül, hogy ő is többet érez, akkor hajrá, ha nem, akkor nem.

2015. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

nekem volt egy haverom aki bejött nekem . ő ezt megtudta. nekünk is ilyeneket mondtak hogy össze fogunk jönni ,meg hogy cukik lennénk. ő most piilanatnyilag a legjobb barátnőmmel jár. de nekem van egy másik haverom. na vele összegabajodtunk smároltunk meg minden és csak most megyünk el randira végre pedig már jó ideje nyár óta tetszem neki. hosszú út vezetett idáig ahol most vagyok vele. el kell tudnod dönteni te melyik skatulyába tartozol. te vele olyan vagy hogy azt mondják aranyosak vagytok .de a kívülállók semmit se látnak és ti tudjátok hogy nem lehetne semmi. vagy olyanok hogy kívülállók is mondják és te is érzed hogy izzik köztetek a levegő. ha az utóbbi lehet hogy érdemesebb lenne kilépni a barátságzónából mert később rosszabb lehet. sok sikert ! :) (és ne aggódj én is ittam már le magam )


15L

2015. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

#4: Attól, hogy te is ittad már le magad, ugyanolyan gáz 15 éves lány létedre :) Szóval ez nem ad okot kevesebb aggodalomra, bár nektek ez úgy sem okoz aggódást.


Kislányok, ennél már csak nagyobb problémáitok lesznek az életben...

2015. okt. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem ittam le magam, csak bátorságot kaptam egy kis alkoholtól :)

Amúgy köszönöm a válaszokat, igazából ugyanúgy beszélgetünk, szóval ennek részben örülök, nem ignoráljuk egymást :)

2015. okt. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!