Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a legtöbb párkapcsolat alapja manapság nem is a szerelem?

Figyelt kérdés

Költői lett a kérdés, bocsi érte.

Azt vettem észre az utóbbi időben, hogy sokaknak van barátja. Sokak nagyon nagy mellénnyel állnak ki, hogy ő nekik bizony van párjuk, nagyon jól mutat facebookon, fényképeken, van kivel lefeküdni, nem ő lesz az osztályban a szingli, stb... És amikor úgy jön nyersen a kérdés, hogy szeretik-e egymást, a válasz az, hogy NEM. Sőt van hogy elmondják egymást mindennek. Ez számomra annyira furcsa és nem tudom hova tenni. Akkor minek van ? Minek tartják egymást ? Nem értem, de nagyon büszkék rá, hogy van nekik...


Egyértelműen érzem, mert látszik rajtuk, hogy nem boldogok, felemészti őket belül szépen lassan, nyersek lesznek, kedvetlenek, és inkább eljárnak buliba meg iszogatni. Egyre feljebb teszik a mércét mert nem fogadják el a helyzetet. És lényegében megfosztják magukat a boldogságtól, már ki vannak égve 20 éves korukra. Ez olyan gáz és szomorú, nem ? Mind lányok és fiúk is. Annyira fura.


(nyilván nem mindenkire értem ezeket, de egyre többször tapaszalom ezt)



2015. okt. 23. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom kérdező,ezért én még nem is mernék belemenni egy kapcsolatba,pláne ennyi idősen. A mai fiúk nagyon perverzek (nem mindenki),ezért az illető lehet csak megfektetne,aztán otthagy,mint egy használt rongyot.
2015. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 -HUNMAN- válasza:

Amiket leírtál,sajnos annak vannak igazság alapjai :/

Szerintem,a mi europai társadalmunk túl laza és szabad... Ami meg is látszodik az emberek életében egyre több területen.

A szerintem a hozzáállásuk egyre borzasztobbá válik, egyre több ember van,akiben a tisztelettudás,erkölcsi és empátia szintje,olyan alacsony az embertársuk iránt,hogy az már borzasztó :(


Sajnos sok párkapcsolatban is elveszett a szerelem igaz,hű,szeretett teljes lelkülete egymás iránt :/

Eltűnőben van az igazi összhang és ráhangolódás a kapcsolatokban :/

Már nem képesek minőségi időt eltölteni egymással :/

Szerintem mindenki a maga vágyainak kielégítésével foglalkozik,mint sem azzal,amit tehetne a párja érdekében, hogy boldog lehessen saját maga mellett.


Előttem lévő kommentelőhöz is hozzászolnék :)

Én igazat adok abban,hogy a mai fiúk perverzebbek :/

Sajnos ez annak is köszönhető,hogy a 60-as éveltől,de a 80-as évekre jól megerősödött a szexuális szabadság.

TV-ben,Interneten olyan befolyást kapnak a ma élő fiatalok,hogy tényleg, azok hallatán mindent ki is próbalnak!

Egyre jobban elterjed az alkalmi pillanatok megszerzése,élevezete...sajnos nagyon hangoztatják ezt manapság :/

Akik főbb képviselőknek és hirdettőknek van egy ilyen mottójuk is.


,, Csináld gyakran,jól és kéjjel!

Használj óvszert minden éjjel!"


19/Fiú

2015. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!