Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire a távoli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire a távoli szerelem?

Figyelt kérdés

Egy táboros hétvégén megismerkedtem egy lánnyal aki nagyon szimpatikus volt nekem egyszerűen maga az IDEÁLom volt, szép volt, okos, református de nem az a vadkeresztény. Próbáltam jófej lenni viccelődni majd egy másik lány megkért legyek őszinte vele kapcsolatban és monstam: okés, rohadtul csúnya vagy soha nem mennék oda hozzád. Ő is csak kíváncsi volt semmi több nem is haragudott. Nah egy-két ilyen eset után elkönyvelt bunkónak a hátam mögött. Ezután se voltak gázak a dolgok... Gondolkoztam próbáljame elmondani hogy szeretem de szerintem még korán volt ahhoz...


Most rohadtul hiányzik nekem és nem a szomszédba lakik mert a táv Beregszász-Debrecen :(( ilyen még nem volt hogy egy ilyen rövid időn belül megismert lány ilyen keservesen hiányozzon...


Mit tegyek? Nem tudom kiverbi a fejemből, mindenhol őt látom... :'(



2015. okt. 13. 16:44
 1/2 anonim válasza:

##


Ha úgy beszélsz ahogy írsz, akkor nem tudom, hogy értenek meg az emberek.


Egy dolog miatt foglalkozol vele még mindig: mert messze van, és jól esik abba, (az egyébként téves) gondolatba ringatni magad, hogy lehet ebből valami. Keress mást.

2015. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha a fogalmazásra célzol ez nem a teljes történet, mert ha azt leírtam volna eléggé hosszú lett volna (így se rövid), vagy ha a hibákra akkor bocsi az csak véletlen volt.
2015. okt. 14. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!