Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú lassan két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú lassan két éve mit tegyek? Elmondjam neki vagy ne? Szoktunk beszélgetni és nm tudom h mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Már két éve? Akkor, ha gondolod, akkor bírj ki még egy évet és utána már nem leszel belé szerelmes, mert egy emberbe csak 3 évig tudunk szerelmesek lenni. De, hogy nehogy azt mondd, hogy semmi hasznosat nem szóltam, ezért azt mondom, hogy mondd el neki, mert a fiúk azok igénytelenek. Nekik simán be lehet egy ilyent vallani. Nyugodtan elmondod neki és ennyi, mert ez egy fiúnak nem jelent akkora problémát, maximum visszautasít, de egy fiú fel képes ezt fogni úgy, mintha meg sem történt volna! Tehát nyugodtan mondd el neki.
2015. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló gondolom egy leszbi nő. Miért ne jelentene semmit egy fiúnak ha bevallják ezt neki? Mellesleg szerintem ne mondd el neki. Ha valakinek el kéne ezt mondani, akkor az max ő lenne. Ha meg nem közeledik feléd magától, akkor te lányként nem tehetsz semmit.
2015. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A második hozzászólónak minden mondata baromság, úgyhogy ne is foglalkozz vele! De direkt megnéztem, minden mondata hülyeség. Igen, bármily furcsa, egy fiút nem érint ez meg. Tudom, mert én is hím egyed vagyok és én is kaptam párszor szerelmi vallomásokat. Nekem nem tetszett a leány, de ennyi. Ez egy természetes dolog és egy normális férfi egy ilyen dolog miatt nem fog röpködni örömében. Mellesleg miért ne tehetne semmit lányként? Ezt nem értem. Szóval, kérdező, nyugodtan mondd meg neki, így még akár lehet is belőle valami.
2015. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!