Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megpróbáljam vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vagy ne?

Figyelt kérdés
3 szor talalkoztam egy lannyal a nyáron. Teltek a napok nagyon sokat beszelgettunk keztem megszeretni de en nagyon elrontottam... A volt baratnom ramirt hogy kiszeretne bekulni de vegul nem jottunk ossze... Es kozbe azt irtam annak a lanynak akivel talalkozgattam hogy nem akarok tole semmit. Es azota mar elmondtam neki hogy hulye voltam es hogy bocsasson meg... De o azt irta hogy nem tud megbocsatani es irta hogy sajnalja hogy igy lett vege irtam hogy en is nagyon sajnalom.. Szoval azota eltelt egy honap es ket hét de én egyszeruen nem birom elfelejteni barmit csinalok mindig o jut eszembe.. Ha elhivnam egy talira es oszinten elmondanam neki hogy hozza hasonlo lanyt nem nagyon fogok talalni az eletben es hogy nem szeretnem elvesziteni ilyen hulyeseg miatt.. Szerintetek megprobaljam?
2015. szept. 28. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui bocs a helyesírásért
2015. szept. 28. 21:09
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egy próbát meg ér. Bár nem tudom ezek után én is azt hinném, hogy ha találsz jobbat akkor simán elhagyod azért..
2015. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el (mindenképpen személyesen) és mond meg neki, hogy hülye voltál, (de csöpögj ám, mint a 80 éves orosz csap) és hogy ő az igazi és csak még nem álltál készen és rosszul fogalmaztál. Ja és ha nagyon komolyan gondolod, akkor virág + csoki elmaradhatatlan! Sok szerecsent/szerencsét ;)
2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi nagyon sok batorítást adtal!
2015. szept. 28. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!