Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? SURGOS!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SURGOS!

Figyelt kérdés

Most kerultem gimnaziumba, uj az osztaly. Eddig meg sosem tetszettem fiunak igy egy kicsit tanacstalan vagyok ilyen teren. Az uj osztalyban van egy nagyon helyes srac, akire mar az elso napon felfigyeltem a golyataborban.


Elkezdtunk kozelebb kerulni egymashoz, en meg szepen lassan beleszerettem. Eeszrevettem hogy az osztalybol mindenki rolunk sustorog amikor kettesben beszelgetunk. Mindig mondjak hogy ossze kene jonnunk. A fiu nagyon kedves velem, a tobbiek meg mindent megprobalnak azert hogy osszejojjunk. Penteken o meg masik ket fiu es en elindultunk haza mert egy darabig egy iranyba megyunk. A metro megallojaba a masik ket fiunak hirtelen eszebe jutott hogy tok masik iranyba kell menniuk 'boltba'. Rakerdeztem, hogy milyenbe, mire ok 'hat olyanba, ahol tudod sok mindent lehet venni'. Igy kettesben maradtunk. Majdnem beultunk kajaldaba, de edzesre kellett mennie.


Megkerdezte merre lakok, lehet hogy legkozelebb elkiser? Ez csak egy tortenet, meg sok ilyen van...


Segitsetek kerlek meg sosem tetszett ennyire senki, es meg sosem ereztem, hogy esetleg bejovok valakinek...


Egyik nap pl. Bibliat olvasott, es az orszag egyik elso iskolaja, nem hiszem hogy megbantana. Ma is pl. egyutt jottunk haza egy darabig, es erdeklodve hallgatott, aranyosan elkoszont. :)


Mit tegyek hogy kozelebb keruljunk egymashoz?


Egy tanacstalan 13 eves lany


Ui: tudom,hogy ugyanezt tegnap is kitettem...



2015. szept. 28. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is, nyugodj meg. Hagyd, hogy tőrténjenek a dolgok,ahogy azoknak kell.

Hazakísér, érdeklődik irántad, nincs mitől félned szerintem.

2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Légy türelmes, ő most úgymondván valszeg fűz téged. Előbb vagy utóbb randira fog hívni. Ne parázz. :) De ha nagyon nem bírsz magaddal, hívd te el pl. Mekibe, vagy cukrászdába vagy mittom én. De adok két hetet és a srác megteszi ezt magától is. A lényeg, h ne stresszelj rá, mert az csak elronhat mindent.
2015. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom annyira aranyosak vagytok hogy igy segit mindenki! Vannak meg rendes emberek :)
2015. szept. 28. 19:36
 4/6 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:-) Tetszel a sràcnak.És tudod miért?Mert nem vagy olyan,mint a többi kiscsaj.Magyarul r****os.Ne is viselkedj kihivoan tovabbra sem.Légy természetes.Èreztesd Vele,hogy szereted.Egy gyöyönyörű mosoly és egy szégyenlős sugàrzò tekintet hamar leveszi a làbárol.Hisz ettől vagyunk nők:a természetességtől, titokzatossàgtòl később a szenvedélyességtől.Maradj ilyen.
2015. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ooooo koszonom! :) most sokkal jobban erzem magam, hogy ilyen szep velemenyt irtal! Sok onbizalmat adott koszonom <3
2015. szept. 28. 21:00
 6/6 anonim válasza:

Ebből lesz még valami... :) az már tuti, hogy nem vagy számára közömbös: mar csak várnod kell és megtörténik a "csoda" :))


Ui: ha gondolod nyugodtan írhatsz üzit és kiirhatsz magadból mindent, mert én is pont ugyanebben a "cipőben" járok és maximálisan értem, hogy min mész most keresztül.

Ui2: Nagyon sok sikert és ne feledd: szorítunk nektek!:)

2015. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!