Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerintem mindekit érdekel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintem mindekit érdekel?

Figyelt kérdés

Fiúk lányok,ha van egy lány a sulimban aki nagyon tetszik nekem, ugye megakarok vele ismerkedni, pár lépéssel elmondanátok hogyan kezdjek neki, én most elmondom hogyan képzelem el ez szerintetek jó így?

Odamegyek hozzá köszönök, bemutatkozok eleresztek egy bókot hogy a neve nem olyan szép mint ő vagy valami ilyesmi, utána megkérdezem hogyvan, mit csinál, elhívom az automatához meginni egy kávét/teát és itt nemtudom mivel kezdjem a beszélgetést, melyik osztályba jársz? vagy milyen órád lesz ki tanitja? vagy valami mást pl milyen filmeket szeretsz? vagy mi? Lányok mit kellene ilyenkjor mondani a srácnak? Fiúk ti mit mondotok ilyenkor? 17F



2015. szept. 25. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, amit leírtál az szerintem rendben van, tudod te, mit kell csinálni, viszont a bókodat, lehet félreértené, ha nem annyira magabiztos. Értheti úgy, hogy nem tetszik neked a neve, vagy úgy, hogy ő ronda, és a neve még inkább. Valami olyasmit, hogy szép neved van, vagy ilyesmi. Ha nekem mondaná valaki, hogy "A neved nem olyan szép mint te", akkor csak kínosan mosolyognék, értékelni nem tudnám. Amit leírtál, az amúgy jó, sok sikert :).
2015. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mokyu! ***** válasza:
Ötletnek elmegy de az a bók ugye nem komoly?
2015. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem csak írtam valamit ami pont eszembe jutott, ne értsetek félre, nemvagyok bunkó :D
2015. szept. 25. 14:58
 4/5 A kérdező kommentje:
De a kávé utáni kérdések amiket felhoztam példának azok jók? Nem kell semmi extra, valami amit nemtudok?
2015. szept. 25. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi extra de pl duma vegen emlitsd meg neki hogy a kovi szünetbe meg dumáljunk vagy nap végén hogy este lesz meg egy kis idom akkor Folytatjuk interneten...stb stb tehat hogy valami elerhetoseget is kérj :D remelem erted mire gondolok
2015. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!