Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után néha úgy érzem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után néha úgy érzem hogy nem vagyok szerelmes. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Alapvetően depresszív hajlam vagyok, hangulatingadozásaim vannak egy hónapja, ilyenkor görcsös zokogás tör ki belőlem, környezetváltozásra javul. A kémiával nincs semmi baj köztünk, sőt, amióta ilyen hullámzó a kedélyállapotom, sokkal többet szexelünk, sokkal jobb, mint az elején. A jövőmet csak vele tudom elképzelni, tökéletes ember, a legjobbat érdemli. Becsapni nem akarom sem őt, nem magamat. Nagyon értetlenül állok a dolog előtt, mert nem akarom egyszerűen elveszíteni, és nem azért mert nem tudnék nélküle lenni, hanem mert nem akarok. A gond tényleg csak annyi, hogy amikor ingadozik a hangulatom, és "lenn" vagyok, akkor ürességet érzek, iránta is, minden iránt, ezzel úgy érzem néha hogy becsapom. Beszélgettünk erről sokat, megbeszéltük hogy megpróbáljuk megoldani ketten. A kapcsolatunkkal lenne a baj? Lehet hogy ilyen amikor a szerelem átalakul?(Csak mert én semmi rosszat nem tudok mondani a kapcsolatunkról.) Esetleg velem van gond? Nem akarom elveszíteni! :(

2015. szept. 17. 06:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Uhh, rosszul írtam ki a kérdést:3 év után néha úgy érzem hogy nem vagyok MÁR szerelmes. Mi tévő legyek?
2015. szept. 17. 06:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem akarod becsapni, nem akarod elvesziteni, vele képzeled a jövödet csak men vagy "szerelmes". Eddig azt hitted, hogy a "szerelem" örökké tart? Normális párok ha tényleg szerették egymást már 3 év alatt összehoztak legalább egy gyereket. Nálatok van?
2015. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mivel 22 éves vagyok, ezért nem, nem gondoltuk hogy még itt volna az ideje. Attól függetlenül hogy az érzéseink igaziak, valódiak.
2015. szept. 17. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:
"az érzéseink igaziak, valódiak." Csak látod, hogy mit érnek ezek az "igaziak, valódiak". Csak arra voltak jok, hogy 627 alkalommal ba--zatok. Ami persze jo érzés, de ennyi!
2015. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nézd, egészen idáig teljesen biztos voltam az érzelmeimben, mindig is szerelmes voltam, a legelejétől kezdve. Az utóbbi időben sajnos nagyon sok rossz dolog történt az életemben, és nem tudom mire vélni ezt a depresszív hangulatot, az ürességérzettel. Amikor vele vagyok, minden jó, nyugodtságot érzek, és azt hogy szeretem. Az utóbbi egy hónapban fordult elő ilyen dolog, hogy néha ürességet érzek, mindennel kapcsolatban(a munkámmal, az életemmel, a családommal). Másrészről: Így beszélni egy kapcsolatról, szerintem elég undorító, tiszteletlen. Nem k**úrni jártunk össze soha, itt tényleges érzelmes voltak és lesznek is. Ő egy csodálatos ember, és bár tudom hogy én írtam ide azt remélve, hátha valaki aki hasonlót átélt már tud segíteni, a kapcsolatom ilyen jellegű leminősítéséről hallani sem akarok, mert hazugság.
2015. szept. 17. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kapcsolatotokkal nincs baj, hisz magad mondod, hogy MINDENNEL ürességet érzel. Az a kapcsolat elején való fellángolás pedig természetes, hogy átalakul, és az írásidból arra következtetek, hogy igenis tényleg szereted a lányt, jó embernek tartod és vele képzeled el a jövődet (+ nem azért mert nem tudsz élni nélküle, szóval, nem a bizonytalanságod köt hozzá, hanem mert NEM AKARSZ élni nélküle). Drága kérdrző, szerintem a problémát másban keresd. Ha úgy gondolod, beszélj egy szakemberrel a gondjaidról, hogy te is rájöjj, mitől vagy frusztrált.
2015. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez már sokkal emberibb. Lány vagyok egyébként, ezt is elfelejtettem sajnos odaírni. :D

Nagyon igyekszem, hogy minden rendben menjen, és voltam szakembernél, aki sajnos eddig csak a pénzt húzta le rólam 50 percben. :( Szóval jó lenne valaki aki tényleg segíteni akar, és nem csak a 8-10ezer forintomat.

2015. szept. 17. 13:53
 9/9 anonim válasza:
Sajnos senki nem tudja megoldani helyetted a problémádat.. Rávezethetnek de az sem egyik percről a másikra megy, ne nézd le a munkájukat. Nem úgy megy az, hogy oda mész ő meg pikk pakk csodát művel.. Hosszas folyamat ez az egész.. Szerintem sincs baj a kapcsolatotokkal, de ha nem próbálsz meg valamit tenni ez ellen, akkor rá fog menni a kapcsolat előbb vagy utóbb..Keress magadnak új hobbikat, célokat, ismereteket.. Hátha segít..
2015. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!