Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány 13 éves én 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány 13 éves én 14 tetszek e neki?

Figyelt kérdés

szerelmes vagyok belé észrevettem hogy néha néz engem pedig nem is ismerjük egymást és csak engem néz mennyi az esélye hogy szerelmes belém vagy tetszek neki? amúgy félénk vagyok azért nem közeledtem felé és meg mert a barátnőivel volt 5 lányhoz nem mertem odamenni.

a lány kedves volt velem mással nemtudom annyira 3-szor facebookon én pedig nem bírtam az otthoni veszekedéseket és magam alá süllyedtem és kitörőltem a facebookot ezt azóta is nagyon bánom. ha a kérdésemet látná akkor elmondom neki a nevemet de neki kell először elmondania mert nem akarom elsietni de erre kevés az esély

Normális válaszokat kérnék.ez nagyon fontos nekem vagyis ő



#9085
2015. szept. 15. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nm ismered, nm lehetsz bele szerelmes... Max csak tetszik nkd.
2015. szept. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerem de nem annyira ezt még ide akartam írni tudom milyen tudom hogy kedves
2015. szept. 15. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira lehetetlen megérteni számomra, hogy a szerelmet mért kell keverni a szimpatizálással...
2015. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"a lány kedves volt velem mással nemtudom annyira 3-szor facebookon én pedig nem bírtam az otthoni veszekedéseket és magam alá süllyedtem"


He'? /O.o\


Amúgy ha nem ismered nem lehetsz belé szerelmes, esetleg tetszik, vonzónak tartod..


Amúgy meg, fiú vagy nem..?

Akkor legalább 1 kis bátorságod legyen már és mond meg neki mit akarsz..


Mondjuk "Áll a farkam, megnyalod-e" vagy valami..


Ne rá várj..


És neem csak facebookon lehet ezt megtenni.. (Személyesen, úgy kicsit életszerűbbb..)

2015. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!