Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miket kérdezzek tőle? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket kérdezzek tőle? 15/F

Figyelt kérdés

Még nem akarok belevágni egyből a közepébe, ezért is nem tudom, hogy mit mondjak neki kezdésnek. Szépen lassan szeretném megismerni. Mit tudnék kérdezni tőle elsőnek, hogy ne legyen rámenős?:S


Egy busszal járunk (oda-vissza), egy buszmegállóból a középiskolába. Általában egyedül van (kivéve iskolában), szóval gondoltam a busznál tudnám megragadni az alkalmat az ismerkedésre. Tudniillik, még sose volt barátnőm, nem tudom mire kell odafigyelni, de azért örülnék pár hasznos tanácsnak is :) Természetesen lánnyal akarok ismerkedni.


Röviden: mit kérdezzek tőle, mire kell odafigyelni az ismerkedésnél?



2015. szept. 2. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat, sokat segítenének! :)
2015. szept. 2. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd a suliról, hogy szereti, kik a tanáraik, ha van közös, az is egy újabb téma, milyen tárgyakat szeret, ilyesmi. Azért finoman éreztesd vele, hogy bejön neked, mosolyogj rá, hallgasd figyelmesen, amit mond. A suli szerintem jó kezdésnek. És a többi jön magától majd. :)

Azt is mondtam, mire figyelj: mosolyogj, jelezd, hogy érdekel, amit mond, és ne ilyen kedvenc színed típusú ismerkedés legyen, hanem a beszélgetésen keresztül próbáld megismerni a tulajdonságait. :)

2015. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Zöld kezet adtam :)
2015. szept. 2. 19:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer :)
2015. szept. 2. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint először is úgy szólítanám meg (feltételezem nem ismered annyira), hogy "szia, tudnál mondani egy időt?" megmondja, hogy 6:34 akarmi, erre te megkérdezed tőle, hogy "bocsi, de nem az xy iskolába jársz? Mert ha igen, akkor mehetnénk együtt, úgyis mindig egyedül szoktam utazni" A beszélgetés az magától fog jönni, rákérdezel mindenre, ami csak eszedbe jut, és ha szerencséd van, akkor viszonozni fogja a dolgot :)


Sok sikert :) 16/F

2015. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is :)

Sok hasznát fogom venni :)

Sajnos most nem nagyon jött össze, van barátja... :D

2015. szept. 29. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)


Ennek ez a veszélye, soha nem tudhatod ezt előre :)


Majd legközelebb összejön :)

2015. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!