Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor fog ez elmulni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog ez elmulni?

Figyelt kérdés
Van egy baratom aki Nemetorszagban el es egy evben 5×lathatom maximum,igaz elso latasra szerelem volt,de baratok vagyunk csak,a nyaron szokott hazajonni es most is itthon volt,talalkoztam vele,de mikor hazajotyem sirogorcsot kaptam,miert?ennyire hianyzik?Ma ment vissza Nemetbe,de azota is csak sirok egesz nap,tartjuk a kapcsolatot es beszelunk de megsem ugyan az mintha latnam,remgeteget sirok miatta hogy nem latom 1 evig ismet.Mar 1 eve nagyon tetszkk es tavaly is kibirtam de mkst is ki fogom?Szerintegek ha napiszinten beszeljnk es tartjuk a kapcsolatot minden rendben lesz?Es csak az elejen ilyen rossz?Rengeteget sirok,ez idovel el fog mulni?Ja es lehet eselyem a fiunal?Nagyon jo a kapcsolatunk es en is nemet vagyok felig.
2015. aug. 23. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez nagyon halott kapcsolatnak tűnik.Keress itthon olyat akivel találkozni is lehet és nem 2 országgal arrébb van.
2015. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond meg neki mit érzel, ha legyint rá akkor halott. De skypeoljatok. Akkor legalább látod.
2015. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval most kicsit leegyszerűsítve az a lényeg, hogy tulajdonképpen semmi sincs köztetek, csak te szereted. Nyaranta néha találkoztok és elvagytok, utána egy évig nem látjátok egymást, de azért beszéltek. Ez még egy eléggé haldokló távkapcsolatnak is rosszul hangzik. Hát még úgy, hogy ti nem vagytok egy pár. Te folyton csak vársz rá, de minek? Mi lesz ha neki lesz barátnője kint Németországba és már haza sem fog jönni. Engedd őt el, mert csak fájdalmat fog okozni.
2015. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!