Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adjak? (A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak? (A többi lent)

Figyelt kérdés
A barátommal kb 1 hónapja jöttünk össze, de még nem csókolt meg... Milyen jeleket tudnék adni, hogy készen állok az első csókra? (Szerintem csak azért nem csókolt, meg mert nem tudja, hogy készen állok rá) 14/L Előre is köszi :)

2015. aug. 20. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen azért kezdődhetett volna csókkal is. Nem tudom, talán fél, hogy elutasítod. Csókold meg te, ha ő nem teszi.
2015. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

említsd meg neki (?)

bocsi, én még maradi vagyok...

2015. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, a gyors válaszokat! :D

1.A barátom azt szereti ha a fiú kezdeményez...

2.Én is félek hogy lehet, hogy még ő nem áll készen és elrontom az egész kapcsolatunkat.. :( Az eszem azt mondja ez nem igaz, de nem tudom biztosan...

2015. aug. 20. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kéne kezdeményezni azt a csókot,vagy ha nem akkor amikor egymással szembe álltok, nézz mélyen a szemébe és várd meg,hogy ő hajoljon oda hozzád.;)14/L
2015. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom majd :)
2015. aug. 20. 19:38
 6/6 anonim válasza:
Amikor legközelebb találkoztok és épp hozzád beszél nézz a szemébe aztán 2-3 másodpercig a szájára ezzel küldtél egy jelet hogy készen álsz az első csókra :) Aztán komi hogy sikerült-e ;)
2015. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!