Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akit szeretek mást szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretek mást szeret tehetek valamit, hogy engem szeressen?

Figyelt kérdés

Mindennél jobban szeretem őt, mégis mást szeret akinek kapcsolata közben még másokkal is beszélt és találkozgatott.

Tudott is róla mégis együtt vannak. Én meg ezért sokszor magányos vagyok. Egyszerűen nem tudok mást szeretni... Mit tudok tenni ezzel így?


2015. aug. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
itass meg vele egy szerelmi bájitalt.... Mégis mire gondoltál? Nem tehetsz semmit ha nem vagy az esete
2015. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ülj le, várj türelmesen. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, aztán ha szakítanak, várj 1 hónapot minimum aztán hajts rá. Ha miattad elhagyná a másikat, benne van a pakliban téged is elhagyna, de ami a legjobb keress mást.
2015. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Várj. Egyik barátom három évet várt a barátnőmre és most együtt vannak és nagyon boldogok. Van még remény ne félj. Sok sikert.
2015. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én várok, de ha a barátnője rosszat lép akkor engem is magamra hagy.
2015. aug. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!