Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 14 éves lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 14 éves lány, aki elutasít, és ilyenkor mindig összetöröm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 14 éves lány, aki elutasít, és ilyenkor mindig összetöröm, lelkileg, sokat sír miattam, van, amikor konkrétan retteg tőlem. Nagyon szeretem, de nem tudom elfogadni, hogy elutasít. Most azt gondolhatnátok, hogy valami 15 éves kissrác vagyok, de nem, kereken 20.

Mit tehetnék?


2015. aug. 17. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Pölö ne kérdezd meg többször. 20 éves vagy te rohadt perverz állat...
2015. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem előre tervezett választás volt, egyszerűen ezt dobta a gép, és nagyon vonz, nem külsőleg - úgy érzem, hogy nagyon sok minden rejlik benne, amit felszínre tudnék hozni, ha hagyná...
2015. aug. 17. 19:44
 3/8 anonim válasza:

Hagyni a fenébe és el kell fogadnod hogy attól még hogy összetöröd lelkileg, ugyan úgy elfog utasítani, sőt mégjobban elmegy tőlled a kedve.

14/L

2015. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallod te komoly fas.zikám. 20 évesen egy 14 éves. Szánalmas s.zar alak vagy.
2015. aug. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most mit a korára vagytok kiakadva, ez a normális nem a ratyizás, mert az olyan menő. Régen voltak ennél durvább dolgok is korkülönbségbe. Amúgy ettől függetlenül krédező te beteg vagy, felejtsd el a pisist, keress olyat, akinek bejössz.
2015. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 évesen egy 14 éves csajjal akarsz járni?? Akaszd fel magad ,
2015. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel én is 14 éves lány vagyok ezért nekem az a véleményem, hogy szörnyű vagy. Miért erőlteted neki ha sír miattad, összetöröd és ezt te is tudod...ő meg letilthatna téged a p*csába...Felejtsd őt el!!
2015. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy jó az hogyha egy csajnak szűk de azért ennyire nem kéne lealacsonyodnod. Korosztályodban is vannak szüzek szerintem.
2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!