Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok benne biztos, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos, hogy mit csináljak illetve, hogy egyátalán szerelmes-e belém a lány. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Egy velem egyidős lánnyal egy versenyen találkoztam, és nagyon megkedveltem(szerintem ő is engem). A verseny során nagyon sokat beszélgettünk, a feladatokról is de egymásról is, hogy kit mi érdekel, milyen, mit szeret csinálni. Közben a szemkontaktust szinte végig fenntartotta, és sokat mosolyogtunk egymásra. Azt is észrevettem, hogy néha-néha rám néz, s mikor visszanéztem mosolyogtunk/nevettünk mindketten.

A verseny után egy ideig ugyanarra mentünk. Útközben is sokat beszélgettünk. Azzal köszöntünk el, hogy nagyon örölünk, hogy megismertük egymást.

Mikor már egyedül mentem sokat gondolkoztam rajta, és arra jutottam hogy kedvel engem. (Ebben nem vagyok biztos, hogy csak a szerelem vakított el engem, vagy tényleg kedvel.)


Még itthon is sokat gondolkodtam róla, és hogy kedvel-e. Pár nappal a verseny után vettem a bátorásgot és Facebookon likeoltam pár fényképét(Még más lánynak nem tettem ilyet, tehát elég izgalmas volt :D ). Meglepetésemre ezután kb. fél percel ő is hasonlóan tett.


Ezek után nagyon tanácstalan vagyok, mert más városban élünk és nem futhatunk egymásba olyan sűrűn csak úgy "véletlenül".

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek van-e esélyem ha van, vagy nincs akkor miért; mit csináljakhol, hogy, hogyan, mit vegyek fel(elegánsan vagy lazán öltözködjek), mikről próbáljak meg vele beszélgetni, vagy ilyen full rambo módjára elmondjam-e neki, hogy nagyon megkedveltem, milyen csinos, okos, kedves és vicces(ezt persze részletezve) és emiatt szeretném megpróbálni vele egy komolyabb kapcsolatban.


Bármilyen választ, tanácsot izgatva várok, de ha lehet akkor írjátok le a legapróbb részletig! :D


18/f



2015. aug. 7. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#9 vagyok


(az előbb elírtam: "abban" helyett "abba" akart lenni)


Hát így már más a helyzet. De oda sem jó, ahol te laksz, hiszen akkor neki is ugyanúgy 230 km az otthonától. Akkor inkább az a város, amelyiket mindketten ismeritek. Ilyen esetben szerintem ez a legjobb választás.

2015. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Biztos kedvel ő is, ha elhívnád randira szerintem igent mondana. De ne egyből, beszélgessetek kicsit facebookon.

Szerintem ezt ne mond el neki így konkrétan "nagyon megkedveltem, milyen csinos, okos, kedves és vicces(ezt persze részletezve) és emiatt szeretném megpróbálni vele egy komolyabb kapcsolatban." kicsit ijesztő elsőre, hogy egyből egy komoly kapcsolatra célzol. A randin viszont az első felét elmondhatod neki.

2015. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!