Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek illetve mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek illetve mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit két éve ismerek. Egy hónapig neten beszélgettünk (a távolság miatt no meg sokat tanultam ezért nem tudtunk találkozni). Utána elkeztünk járni, de bizonyos okok miatt szakítottunk, de ezt kényszerből kellett. Úgy értem egyikünk sem akart szakítani, csak a „környezetünk" ezt erőszakolta ki, és én már nem bírtam tovább ezt a „lelkiterrort".

Szakítás után is beszélgettünk mint két jóbarát, mindent megbeszéltünk persze volt mikor veszekedtünk, de hamar lerendeztük. A fiú még mindig szeret és azt mondta vár rám míg leérettségizek.

De nem tudom, hogy én mit érzek iránta. A könyvekben az szokott lebni, hogy az embernek pillangók repkednek a hasában, ha szerelmesek no meg hevesen ver a szíve stb stb. De én ezt nem érezem vagyis csak néha, ha valami kínos dolgot mond.

No meg az is érdekelne, h meddig tud türelmesen rám várni.



2015. aug. 7. 00:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem az elmult 3 ev alatt soha nem voltak lepkek a hasamban max liftezett egy kicsit a szivem meg azert vert gyorsabban mert ritkan latom a parom es persze mert szeretem ( tavkapcsolat). Tudom,hogy nem ugyaz az a helyzet mint nalatok de ram 2 evet vart a baratom,hogy teljesen az ove legyek (remelem erted mire celzok). Annyi biztos,hogy a szerelmes ferfiak nagyon meglepoek tudnak lenni es hihetetlenul turelmesek meg husegesek. A konyvek nagyon szepek de csak konyvek, imadom oket viszont a konyvek csak egy fajta lehetoseget adnak arra,hogy elmenekulj a vilag elol. Pont ezert vannak olyan idillire megirva. A valosag sokkal bonyolultabb mint a szerelmes regenyek. Ha csak azert mentetek szet mert ez eroltettek beletek szerintem meger a dolog meg egy probat. De ha igazan nagyon szeretnetek egymast nem hagytatok volna,hogy a "lelkiterror" szetvalasszon titeket. Nekunk az elso ket evben vegig mondtak,hogy megunjuk majd egymast ugyse lesz belole semmi, nincs garanci,hogy nem csaljuk meg egymast, Erre itt vagyunk husegesen es az osszekoltozest kivitelezzuk lassan :)

Szerintem talalkozz vele oleljetek meg egymast, csokoljatok meg egymast (ha akarjatok) es ha az oleles kozben ugy erzed magad mint aki hazatert es biztonsaban van akkor ne engedd el azt a fiut magadtol!

18/L

2015. aug. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!