Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelenthet nala?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet nala?

Figyelt kérdés
azt mondta az egyik fiu haverom aki egy kicsit megtetszett,hogy mi nem illunk ossze,teljesen mas dolgok erdekelnek minket es azzal jott,hogy ha o elvinne a haverjaihoz akkor az nekem nem lenne jo,nem ereznem jol magamat veluk meg akkor o sem.De erre hogy jott ra?! Egyszer talalkoztam a haverjaival es akkor is tok jol kijottem veluk.es mi az hogy mas dolgok erdekelnek minket?!? Ugyan azokat a nezeteket valljuk,egyforma zenet hallgatunk stbstb.. az ismerkedesunk elejen nekem volt tavkapcsolatom es "veletlenul" adott a szamra felig egy puszit es mondtam neki hogy nekem van baratom es nem jatszom a r******t,tobbszor probalkozott,de nagyon ketertelmu volt,mert egyszer atkarolt meg adott puszit a masik pillantban meg azt mondta hogy olyan mintha testverek lennenk..ezek utan is,hogy ezt mondta hogy nem illunk ossze,zavarja ha fiukrol beszelek,sot az is zavarja,ha a baratnomhoz atmegyek.. mi lehet vele?valaki azt mondta hogy hagyjam,d ez nagyon rossz erzes...

2015. júl. 24. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem itt nem csak barátság van!
2015. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miert mondta hogy nem illunk ossze?
2015. júl. 24. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyent még csak heccelésből is mondhat.

első válaszoló voltam

2015. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de annyira komolyan mondta,de ilyennel hogy lehet ervelni?1x talalkoztak mindegyik haverjaval..oke hogy parszor elhivott pl.strandra,satraznid,grillezni..de pl.a strandot azert mondtam le mert 3hete ismertem meg ugymond(elotte mar beszeltunk de nem talalkoztunk)es nem vagyok az a fajta aki igy kivetkozik :D es a grillezes is egy erdoben lett volna ejszaka,anya meg nem engedett..raadasul pont akkor volt a muzeumok ejszakaja is es vele szerettem volna lenni csak..o meg teljesen felreertett.
2015. júl. 24. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!